x-kom hosting

Automatyczne: przewijanie kart przeglądarki, wyciszanie dźwięku i przewijanie okien

belfernia
utworzono
utworzono

Witam wszystkich!

 

Od kilku dni mam problem z komputerem, którego nie jestem w stanie rozwiązać sam - szukałem w necie podobnych problemów, jednak nic odpowiedniego nie znalazłem.

 

Więc tak. Najeżdżając na kartę w Chrome, jeśli jest ich otwartych więcej niż jedna, te przełączają się na zmianę i tak w kółko. Z tym radzę sobie korzystając z Ctrl + Tab, ale fajnie byłoby mieć normalnie :) W Egde to się nie dzieje.

W niektórych sytuacjach następuje stopniowe szybkie wyciszanie dźwięku. Głównie gdy oglądam coś w przeglądarce w pełnym ekranie. Dzieje się tak samo i w Chromie i w Edge'u. Zmiana ustawień dźwiękowych nie pomogła, zresztą nawet tam suwak automatycznie zjeżdża do zera. Wkurzające. Podobnie jak ten suwak zachowuję się okna w wielu programach. Wygląda to tak, że chcąc odinstalować program, przewijam listę programów do dołu, a ona od razu mi wraca do góry.

Komputer skanowałem antywirusem Microsoftu (dogłębnie), odinstalowałem niepotrzebne programy (przy zwiększonej rozdzielczości i zmianie widoku na małe ikony, lista programów była widoczna w całości) wyłączyłem wszystko w autostarcie, próbowałem różnych porad z netu i nic. Przywracanie systemu do wcześniej zapisanego punktu przywracania też nie okazało się pomocne, a całkowicie czyścić komputera nie chcę, bo może się okazać, że problemu to nie rozwiąże a przez jakąś głupią pomyłkę pozbędę się ważnych ustawień.

Mam komputer stacjonarny z bardzo podstawową konfiguracją - I3 6100, zintegrowana karta graficzna i płyta Gigabyte, dysk SSD i tyle.

 

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam

 

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz zamieścić filmik jak to wygląda? Karty cały czas same się przełączają?

Denny Dog
komentarz
komentarz

Może i głupi pomysł, ale sprawdziłbym mysz i klawiaturę w pierwszej kolejności. Spróbuj je odłączyć i sprawdzić czy przy odłączonych też jest podobny problem. Może jakieś przyciski są zblokowane, które powodują takie dziwne sytuacje...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.