x-kom hosting

Problem z instalacją Windowsa - reboot and select proper boot device

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Jacek1990 ,
Jacek1990
utworzono
utworzono

Witam wszystkich, 

 

sprawa pewnie wałkowana sto razy, mimo to potrzebuje konkretnej porady. Kupiłem do komputera nowy dysk ssd (wcześniej hdd) nie mam w komputerze cD romu także instalacja Windows rusza z pendrive. Ustawiłem wszystko w opcjach aby „bootowanie” ruszało z usb. Mam pobrana instalkę systemu z oficjalnej strony, klucz również oryginalny. Próbowałem robic tego pendriva z różnych komputerów, używałem innych nośników. Cały czas wyskakuje ten sam komunikat reboot and select proper boot device. Sprawdzałem różne poradniki, robiłem wszystko krok po kroku i cały czas ten sam komunikat. Komputer w zakładce uefi setup widzi wszystko tzn. pendrive z instalka i dysk. Razem z dyskiem dorzuciłem do PC nowe kości ram które również są widoczne w owym uefi, także nie wiem już co robię nie tak, za wszelkie rady z góry dzięki :)

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

czy pendrive uruchamiałeś ze wszystkich portów?

  • Rekomendowana odpowiedź
Jacek1990
komentarz
komentarz

Tak, sprawdziłem wszystkie porty. Z przodu z tył, usb normalne i 3.0. W każdym nic. Sprawdziłem na 2 różnych pendrive 

Dobra, sprawa rozwiązana. Sory za zamotę. Jakby ktoś miał podobny problem to u mnie pomogło odpalenie kompa bez karty graficznej na samym cpu, instalacja ruszyła odrazu. Nie mam pojęcia dlaczego jak mi kolega to powiedział to nie chciało mi się wierzyć, ze to może pomóc. 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.