x-kom hosting

Komunikat po wybraniu zadania programu na pasku zadań

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gruchot24/7 ,
Gruchot24/7
utworzono
utworzono

Witam

Wybaczcie ten dziwny tytuł, po prostu nie miałem pojęcia jak to fachowo nazwać.. Mianowicie mój problem polega na tym: gdy poprzez pasek zadań próbuję zamknąć jakiś program (np. Steam - rozwijając ikonkę na pasku zadań i klikając "Wyjdź ze Steam") lub otworzyć nowe okno przeglądarki (tak jak w załączniku) pojawia się ten totalnie nic nie znaczący dla mnie komunikat.

Tak więc, byłbym wdzięczny, jakby ktoś mógł wytłumaczyć jak się tego pozbyć...  Dodam jeszcze, że problem występuje mniej więcej od czasu ostatniego update'a Windowsa :V

 

Z góry dziękuję

element.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

a przy kliknięciu "Zamknij okno" co się dzieje? Tylko okno się zamyka, a Steam dalej działa?

  • Rekomendowana odpowiedź
Gruchot24/7
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki za odpowiedź i wybacz, ale Windows postanowił załadować jakiegoś Update'a przez kilka sekund przy następnym uruchomieniu i już działa jak powinno...

Pozdrawiam! :)

 

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.