x-kom hosting

Programowanie | HTML,PHP itp

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Poftorek ,
xczviiu
utworzono
utworzono

Cześć.

Otóż interesuję się programowaniem.Aktualnie jestem przy C++ i całkiem dobrze mi idzie.Zależy mi na tym żeby nauczyć się pisać strony internetowe. I moje pytanie brzmi od czego zacząć?

HTMl -> Java/PHP itp. Proszę o kolejność nauki tych języków. Zastosowanie to znam PHP,Java itp,ale z kolejnością nauki nie wiem.

 

 

Dzięki wielkie za pomoc ;)

  • 3 tygodnie później...

jarekcda
komentarz
komentarz

Wszystkie strony www są napisane w html i css, na pewno to powinieneś opanować. Z językami jest różnie, ale większość skryptów jest pisana w php. Jeżeli mam coś doradzić spróbuj AMP html- są to szybkie strony zapisywane w google. Tu jest poradnik dla piszących samodzielnie. http://amp.bazafirmy.pl/amp-html-poradnik.php

  • 3 tygodnie później...
demonix
komentarz
komentarz

Wszystko zależy czy chcesz pisać front czy backend. Naucz się podstaw HMLT + css później js i zdecyduj czy chcesz się pakować w backend czy zostać przy frontendzie i np angular, react, vue.js, Full stack lub backend deweloper musi znać jeszcze backend czyli np php i jakiś framework Laravel, Zend Framework 3 lub Symfony, ewentualnie jave i też jakiś framework javowy

 

  • 2 miesiące później...
n31T
komentarz
komentarz

to świetna wiadomość, autor aktualnie jest przy c++ i idzie mu dobrze i dąży do nauki technologii webowych. Zalecam naukę jeszcze C i assemblera na wszelki wypadek... Jeśli w internecie sam nie potrafiłeś znaleźć odpowiedzi, to zmień fach.

  • Dziękuję 1
  • 1 miesiąc później...
HakerB
komentarz
komentarz

Html i C++ i Java znajdziesz w tym linku :komp: Od tego możesz zacząć.

https://miroslawzelent.pl/

Ja sam programuję w Html i znajdziesz moje (trzy) szablony na mojej stronie internetowej. Wejdź w zakładkę "Produkty (na górze po prawej)i będziesz na miejscu  ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.