x-kom hosting

Gdzie kupić win10 legalny na komputer stacjonarny?

Janek2018
utworzono
utworzono

Cześć. Nigdy nie kupowałem windowsa, zawsze miałem go już powiązanego z komputerem, tzn naklejka i z niej spisywałem klucz który wstukiwałem podczas instalacji. I teraz chciałbym się dowiedzieć gdzie kupić taką naklejkę razem z nowym kodem którą bym wykorzystał w komputerze stacjonarnym. Wyszukiwarka podała mi kilka stron i jest tam do kupienia to co bym chciał za około 130zł. Prosiłbym o napisanie czy jest to naprawdę to co chcę czy powinienem gdzie indziej szukać. Chcę samą naklejkę bo inne wersje z płytą czy jakoś inaczej są chyba droższe.

eryk93
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj może strony na których szukałeś, bo jak na allegro, to jest ryzyko, że kasę w błoto wrzucisz, możesz np tutaj Link, Link ale lepiej chyba kupić oryginalny system za ok 400zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.