x-kom hosting

Gra na linuksie sie zawiesza a na windowsie nie.

redzik32
utworzono
utworzono

Witam.

Przesiadłem się z windows 7 na linuxa Ubuntu. (sprawdzałem też inne dystrybucje lecz zwiechy były na każdej)

Przesiadłem się ponieważ dowiedziałem się,  że na linuxie jest "steam" i można pograć.a akurat gra w którą gram "Fishing planet" jest i na linuxa.

Korzystam z przeglądarki, inkscape, kdenlive gimpa audacity a to wszystko jest pod linuxem.

Problem jest z "fishing planet" bo nie mam zainstalowanych sterowników zamkniętych (podobno 18.4 nie wspiera HD7000)  a na tych otwartych gra mi się zawiesza. (zresztą nie wiem czy to wina sterów) Gdy łowię w pokoju prywatnym to gra zawiesi się, ale bardzo rzadko a gdy wejdę na pokoje z graczami to po minucie.

Może jest na to jakieś rozwiązanie?

Nie podaje logów bo nie wiem z czego i jak bo zielony jestem z linuxa.

Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o helpa bo wszystko jest cacy tylko te rybska mi wadzą.

Poz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.