x-kom hosting

Windows 10 kopiowanie

Janekjestem
utworzono
utworzono

Dzień dobry

 

Mam na komputerze wersję Windows 10 edu i w trakcie próby przekopiowania folderu z długą ścieżką system odmawia posłuszeństwa. Poczytałem w internecie i okazało się, że windows pozwala na max ścieżkę do 260 znaków w trakcie kopiowania. Znalazłem artykuł (https://pl.if-koubou.com/articles/how-to/why-is-windows-reporting-this-folder-is-too-long-to-copy.html), w którym tłumaczone jest, że problem można obejść przez skorzystanie z wiersza poleceń i dodanie do ścieżki na początku \\?\. Mam jednak duży problem z napisaniem w cmd odpowiedniej składni z komendą copy. Zdaję sobie sprawę, że problem jest dość dziwaczny, ale mimo wszystko nie potrafię sobie z nim poradzić, być może źle przeczytałem wspomniany artykuł, jeśli tak, proszę o poprawienie. Chciałbym prosić o pomoc kogoś obeznanego z tematem. Folder który chcę przerzucić razem z wszystkimi podfolderami i leżącymi w nich plikami leży na następującej ścieżce:

C:\Users\Jatojestem\Desktop\To jest pierwszy folder

I chcę go przerzucić do:

C:\Users\Jatojestem\Desktop\Wrzut

 

Jak powinna wyglądać komenda, która skopiowałaby To jest pierwszy folder i wszystko "w dół" do Wrzut?

 

Pozdrawiam,

Jan Kowalski

Gawel
komentarz
komentarz

Próbowałeś np. Total Commanderem skopiować, ewentualnie spakować w .zip i wtedy przenieść

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.