x-kom hosting

Fifa 19

Lionel100
utworzono
utworzono

witam mam takie pytanko,w fife w trakcie grania mam takie spowolnienia dzis grajać np przy dobitce miałem takie moment jak piłkarz wbiegał w dobitkę to tak jakby w zwolnionym tępię czy też tak macie w grze? jak nie to jaki problem u mnie w grze?? jakieś wskazówki ???

Filip97
komentarz
komentarz

Nikt tu nie jest wróżką, podaj specyfikacje komputera.

Lionel100
komentarz
komentarz

problem na ps4.

jakuuza
komentarz
komentarz

To chyba jakiś problem z konsolą

Lionel100
komentarz
komentarz

tylko jaki problem z konsolą ;p

  • 3 tygodnie później...
darktez
komentarz
komentarz
Dnia 6.07.2019 o 16:11, Lionel100 napisał:

tylko jaki problem z konsolą ;p

 

Mi normalnie działa FIFA 19 na PS4 (wersja cyfrowa) może coś się zacięło?

Lionel100
komentarz
komentarz

a zdarza ci się tak ,że czasme gra sie zatnie ?

Youki
komentarz
komentarz

Fife masz na płycie tak? Czy problem zależy od murawy, stadionu, warunków atmosferycznych?

Powiem Ci, że na PS4 Pro Fifa 18 z płyty miała podobne problemy. Czasem jak się wbiegło w zacieniony obszar stadionu, albo grało się na śniegu to od czasu do czasu właśnie było takie spowolnienie przez kilka sekund.

 

Lionel100
komentarz
komentarz

a dlaczego tak sie dzieje wiesz możę??też planuje kupić sobie komputer stacjonarny na jesień może coś byś polecił??

Youki
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia.

Odnośnie komputera, do jesieni jeszcze dużo czasu a tutaj wszystko dość szybko się zmienia.

Lionel100
komentarz
komentarz

ciekawe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.