x-kom hosting

Problem z discordem podczas grania w Rainbow Six Siege

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
DonPawcio
utworzono
utworzono

Cześć, mam problem z komunikowaniem się z innymi przez discord podczas grania w Rainbow Six Siege.
Mianowicie chodzi o zacinanie, nie słyszenie innych na kanale oraz rozłączanie z kanału podczas grania.

Dzieje się to mniej więcej w momencie startu rundy. Problem znika gdy zminimalizuje grę do paska i czasem wymaga to rozłączenia i ponownego połączenia się na kanał. Lecz po rozpoczęciu następnej rundy dalej się to dzieje. Podczas gry mam około 60-80fps. Robiłem 4 razy format i za każdym razem to samo. 

Podczas grania w inne gry(np, GTA 5, Fortnite, CSGO), mogę rozmawiać normalnie bez żadnych problemów.

 

Moja specyfikacja:

i3 3220

rx 570 4gb

8GB 

Windows 10

 

Jaki może być tego powód?

Ponciov
komentarz
komentarz

Żeby nik nie pisał że za słaby komp to mam ten sam problem a mam:

i5 6400K

gtx 1060 3gb

8gb

Windows 10

1 hour ago, Ponciov said:

Żeby nikt nie pisał że za słaby komp to mam ten sam problem a mam:

i5 6400K

gtx 1060 3gb

8gb

Windows 10

 

Ponciov
komentarz
komentarz

U mnie działa

 

DonPawcio
komentarz
komentarz

Dobra zauważyłem zależność kiedy działa kiedy nie.

Jeśli podczas gry spróbuję zminimalizować grę i nic wtedy się nie dzieje(nie minimalizuje się) to wtedy mnie nie słychać, jeśli zaś da radę zminimalizować grę to wtedy jest wszystko okej.

 

Dzięki za pomoc!

  • Dobra wypowiedź 1
  • 6 miesięcy później...
SzalonyTomi
komentarz
komentarz

Mogę odkopać? :/ Posiadam ten sam problem co kolega wyżej napisał.

  • 3 miesiące później...
Adrian 89
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam ten sam problem, czy komuś udało się to rozwiązać? 

Edytowane przez Adrian 89
Emik0k
komentarz
komentarz

Mam to samo kiedy gram w CS. Ludzi na kanale głosowym przerywa a kiedy mam włączoną aktywację głosowa to podczas gry nic nie wykrywa mojego dźwięku i nic nie mogę powiedzieć

Anawa
komentarz
komentarz

To może to spróbujcie:

 

Wejdźcie w ustawienia Discorda (Appearance - Wygląd), i przewińcie na dół i tam będzie ustawienie "Hardware Acceleration" (przyspieszenie sprzętowe). Wyłączcie tę opcję i dajcie znać, czy pomogło.

Emik0k
komentarz
komentarz

U mnie jak jest tak dalej. Co dziwnie na innym koncie steam i w CS wszystko działa prawidłowo.

  • 2 lata później...
Momoborksi
komentarz
komentarz

Jezeli andal ma ktos problemy polecam zmienic sobie synchronizacje pionowa i wszystko git bedzie

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.