x-kom hosting

Windows defender

Kamilo19899
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.Od jakiegoś czasu mam problem z windows defender.Na dzień dzisiejszy nie moge w żaden sposób go wyłączać.Wcześniej robiłem to poprzez Uruchom/Usługi i tam go wyłączałem i nie było żadnego problem , zawsze się dało.Owszem po kilku dniach uruchamiał się sam automatycznie ale powtórzyłem operację i znów pare dni spokoju.Teraz chciał bym go wyłączyć i w usługach w ogóle opcja nie dostępna.Jest ustawione na automatyczny i ani rusz.Sprawdzałem też inne sposoby np. przez regedit i też nie pomaga.Posiadam antywirusa ESET ( z czego jestem zadowolony ).Miałego go już wtedy kiedy miałem możliwość jeszcze wyłączania defendera także wątpie,że to wina antywirusa.

 

Czy ktoś z was zna sposób na to ustrojstwo żeby wyłączać ? Niekoniecznie na stałe.Bardziej zależy mi żebym mógł spowrotem w usługach to wyłączać.Nie mam pojęcia kompletnie dlaczego nagle brak opcji , tylko automat. 

 

Z góry dzięki za pomoc,pozdrawiam.

Robi.Wielki
komentarz
Kamilo19899
komentarz
komentarz

Właśnie o to chodzi , że w żaden sposób nie mogę wyłączyć.Przez PowerShell wyskakuje error po wpisaniu.No nie mam pojęcia co go tak zablokowało.

Twój administrator IT ograniczył dostęp do niektórych obszarów tej aplikacji , przez co element  , do którego próbowano uzyskać dostęp , jest niedostępny.Skontaktuj się z pomocą techniczną IT aby uzyskać więcej informacji.

 

Takie info też mi się pojawia.Przy próbie wejścia w ustawienia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.