x-kom hosting

Wyswietlacz 3-znakowy

bos_kg
utworzono
utworzono

witam mam Wyswietlacz 3-znakowy lecz niewiem gdzie go podłoncyć wiem tylko ze do zasilania lecz do jakiego gniazda zasolania go podłoncyć niewiem jak podlanczam do zasilania obok ramu to restartuje mi sie komputer to taki wyswietlacz pomuzcie 169495925

[ Dodano: 2007-03-05, 14:33 ]

pomoze mi ktoś z was

Barthezz
komentarz
komentarz

powiedz co to ma mierzyć.

bos_kg
komentarz
komentarz

wies to wyswietlacz tylko znakowy on ma wyswietlać tylko uzne znaki nie miezy nic ani tym podobne a tylko on ma mieć zasimanie lecz niewiem gdzie go podloncyć jak kcze zasianie z gniazda hłodzenia ramu restatuje mi sie pc

Rozwad
komentarz
komentarz

mozna po polsku?

Barthezz
komentarz
komentarz

Jeżeli tylko zasilanie to podłącz pod zasiłkę. Tylko musisz wiedzieć na jakim napięciu działa twój zegarek i musisz zobaczyć w których kabelkach prąd ma 12V a w których 4,5V - kiedyś podłączałem neon to bawiłem się w takie pomiary ale nie pamiętam co i jak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.