x-kom hosting

Gubienie Pakietów przez router mobilny

Destroy10
utworzono
utworzono

Witam. Mój router mobilny gubi pakiety co stwierdził mój znajomy który zna się na informatyce i powiedział mi że takie ,,mulenie" u mnie w grach to od internetu mam bo raz nie muli raz muli i to w sumie zależy własnie od internetu tak mi się wydaje. Problemy występują np. w rocket league cs go czy LOL. A wy jak oceniacie to może być problem z moim routerem internetu mobilnego LTE od plusa ?

 

 

Link do routera http://www.plus.pl/telefon?deviceTypeCode=MODEM&deviceStockCode=huawei-e5573-lte&processSegmentationCode=noact&marketTypeCode=IND&inStock=false

Destroy10
komentarz
komentarz
Dnia 25.06.2019 o 19:43, Destroy10 napisał:

Witam. Mój router mobilny gubi pakiety co stwierdził mój znajomy który zna się na informatyce i powiedział mi że takie ,,mulenie" u mnie w grach to od internetu mam bo raz nie muli raz muli i to w sumie zależy własnie od internetu tak mi się wydaje. Problemy występują np. w rocket league cs go czy LOL. A wy jak oceniacie to może być problem z moim routerem internetu mobilnego LTE od plusa ?

 

 

Link do routera http://www.plus.pl/telefon?deviceTypeCode=MODEM&deviceStockCode=huawei-e5573-lte&processSegmentationCode=noact&marketTypeCode=IND&inStock=false

Bardzo proszę o odpowiedź dodam jeszcze że w rocket league patrząc na tabele to mam przeskoki z zielonej ikonek (3 kresek) wskazujących chyba na jakość połączenia na pomarańczową a nawet czerwoną lub trójkąt z wykrzyknikiem jak ktoś grał w rocket league to wie o co chodzi i jeszcze odpaliłem kiedyś starego cs source który też bazował na internecie i miałem 260 FPS a skakał mi VAR w net graph obok pingu chyba do 13.0 ms i więcej.

 

Bardzo proszę o odpowiedź co sądzicie o tym problemie czy to wina własnie tego routera który gubi pakiety ? 

politolog
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Destroy10 napisał:

Bardzo proszę o odpowiedź co sądzicie o tym problemie czy to wina własnie tego routera który gubi pakiety ? 

Internet mobilny nie nadaję do grania w gry sieciowe.

Destroy10
komentarz
komentarz
Dnia 26.06.2019 o 23:27, politolog napisał:

Internet mobilny nie nadaję do grania w gry sieciowe.

Dzięki za odpowiedź bo właśnie mam tak że choćbym ustawił w grze bardzo niska grafika albo bardzo wysoka to na jedno i to samo w FPS wychodzi i w czasie dużej akcji w grze muli gre bo właśnie mam ten dziadowski internet + router który gubi pakiety :) Pozdrawiam, dziękuje jeszcze raz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.