x-kom hosting

Problem z netem badz routerem

zakreconyy
utworzono
utworzono

Witam posiadam lacze kablowe multimedi podzielone na 3 osoby przed router dlinka [di-604] jest prooblem tego typu ze co kilka min wiele razy dziennie poprostu trace polaczenie z 'serverem' a co za tym idzie utrata dostawy neta, zdaza sie ze co 5 min rozmawiam na gg a tu trach i pustoo wszystko na czerwono ;(, problem zaistnial gdy owa wspolokatorka zaczela masakrycznie sciagac;/ lacze 256 na 3 osoby prosze o dobra krytyke dla tej osoby! :D ping po 4k -3915 na onecie zlapalem wiec za ciekawie nie jest;/ po jakims czasie zaczelo sie chrzanic [jakeis 3 dni] moglby ktos doradzic?

vaxtor
komentarz
komentarz

256 kb na 3 osoby ? :lol: ja mam 2 mb na samego siebie i narzekam :> łącze 256 to zdecydowanie za mało na dzielenie na więcej osób za słaba przepustowość zapycha się łącze jak wiecznie jest ściągane więc jedyna rada nie ściagać tyle :)

Rozwad
komentarz
komentarz

hehe 256... no niezle :P

a co do problemu to jestem przekonany ze to przez router, sam mam d-linka tylk ze dsl-524t i jak zaczynam cos sciagac to po 40 minurtach sie odłącza, wydaje mi se jakby sie przegrzewał :P ja rozwiązałem to w ten sposób, ze kiedy chcem cos sciągac to łącze sie przez modem i jest git, a u ciebie to radze trzepnąc kwiatkiem współlokatorke, odłączyc jej myszke, włączyc firewalla :D albo poprostu jak zaczyna duzo sciągac a powyzsze rady nieskutkują :P to odpinasz z routera jej kabel i po kłopocie, no i oczywiscie zapuszczasz scieme ze net padł rtez u ciebie :P

zakreconyy
komentarz
komentarz

madrze mowisz kwiatkiem to dostanie ale poczekam troche az sloneczniki urosna ^^, motyw z padnietym netem oczywiscie byl jednak wiesz no trzeba podlaczyc co prawda czaasem glupiej poczty nie mozna sprawdzic aha a teraz tak zauwzazylem dzis jak nikogo nie bylo w domu po za mna i nie sciagalem tez problem byl, nadal co jakis czas stoi dostawa netu nize ruter sie schrzanil?? ale zauwazxylem tez ze jak wlacze swoja gre ftp i motam na necie to nie trace polaczenia.. hmm ciut dziwne a wszystko inne mi pada i trace polaczenie z serwem a gdy gram to ani razu mi to sie nie stalo... pozdrawiam Olsztyn tu hamburg;P

Rozwad
komentarz
komentarz

hehe :D:D a co do problemu to jak mówisz ze jak niesciąga i tez pada to niemam pojęcia :/ a łączysz sie jakims programem czy normalnie jestes połączony jak kompa włączasz?

zakreconyy
komentarz
komentarz

niee ja fizycznie tylko ksieciowa->skretka->router i po zawodach... myslalem spoczatku ze zwalilem sprawe na panewce w instalacji windowsa bo zadnych ustawien nie dalem ale pozniej nowe polaczenie dalem i na utomatycznie wszystko i chula, tylko jak sie polacze z netem to mam oprocz polaczenia lokalnego nazwanego domyslnie brame internetowa? a niewiem skad sie wziela bodajze tego nie powinno byc no nie? przy zwyklych ust lanowskich

Rozwad
komentarz
komentarz

brama to router, mi kiedys wyswietlało a teraz juz nie ale to nic złego :P

zakreconyy
komentarz
komentarz

braknetasu6.th.jpg

i tak to wyglada

brak2rf8.th.jpg

brak nerwow pisze na gg a tu ciach niema mnie i musze pisac zaraz znowu to samo bo niedoszla wiadomosc;/

henra
komentarz
komentarz

hello!mam pytanko może banalne jak dla Was ale czy ktoś może wie jak usunąć nicki z loginu do poczty?

Fafu
komentarz
komentarz

hello!mam pytanko może banalne jak dla Was ale czy ktoś może wie jak usunąć nicki z loginu do poczty?
O fuck :diabel: :diabel: :diabel:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.