x-kom hosting

Najlepsze ustawienia pl glownej asrock

zakreconyy
utworzono
utworzono

Witam

Moze znajdzie sie osoba ktora akurat jest obeznana z ta pl glowna ->775i945GZ, na pokladzie celeron 3+ i 512 ramu i karta zint graficzna masakryczna;/ dodam iz gram w gry ftp i czy dam 64 czy 128 lub max niema zadnej roznicy poprostu jest niewydajna;/ moglby ktos pomoc w ustawieniu jej w opcjach biosu? badz jakims programem? aby wykorzystac z niej resztki sil? bo wydaje misie ze stac ja na wiele wiecej... ale ja niestety nie umiem sobie z tym poradzic,zastanawiam sie tez nad zmiana kgraficznej wejscie mam na pcie i w dziale grafika prosze wlasnie o pomoc w doborze kgraficznej, prosze o odp rozwaze kazda, dziekuje pozdrawiam

tazman
komentarz
komentarz

A mógłbyś określić producenta twej płyty ?

W biosie za wiele nie zdziałassz polecam dokupienie nowej karty grafiki. Zintegrowaną możesz co najwu=yżej wyłączyć, przyśpieszyc za bardzo nie ma co.

zakreconyy
komentarz
komentarz

plyta asrock a grafika zint to INTEL 82945G express chipset family

tazman
komentarz
komentarz

Asrock model ?, intel chipset to podałeś

masz tu everesta i podaj dokładnie :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184

zakreconyy
komentarz
komentarz

do diaska mialem gdzies aid32 bodajze, jednak niemoge znalesc n dysku a co do tego linku co mi podales to nie dam rady sciagnac pliku ;/

a nazwe l glownej masz w 1 poscie

marchan
komentarz
komentarz

witam wszyskich mam taka mała sprawe ja uaktualnić bios płyta asrocka k7vt4a pro chipset via kt400a :|

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.