x-kom hosting

Chłodzenie cpu

Dudson1999
utworzono
utworzono

Witam przymierzam się do kupna chłodzenia rgb

do cpu do procesora i5 8500, i teraz mianowicie:

Posiadam płytę główną msi b360 a-pro atx, i jak kupie to chlodzenie to muszę podpiąć normalnie pod wejscie takie jakie jest na plycie a drugie podpiąć pod wejście rgb jakieś? jest coś takiego?. Czy jak kupie chlodzenie to będzie normalnie jeden kabel to zasilania do podpięcia? bo czytałem że rgb potrzebuje złącz 4+4 pin, mogłem się pomylić ale tak mi się wydaję, i właśnie nie wiem jak to jest, bo wtedy nie będę kupował z rgb jesli mi nie podejdzie.

chłodzenie to silentiumpc fera 3 rgb ( które chcę kupić )

obudowa :  silentiumpc regnum rg4tf white

 

Youki
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Dudson1999 napisał:

jest coś takiego?

 Na Twojej płycie głównej nie ma dedykowanego 4 pinowego złącze do oświetlenia RGB.

Dlatego też do Fera 3 RGB w zestawie jest dołączony Kontroler Nano RGB, który zasilisz za pomocą przewodu SATA..

Dudson1999
komentarz
komentarz

A to już wiem o co chodzi, bo podobnie mam podłączone wentylatory z obudowy które są właśnie rgb i podłączałem je też pod SATA. Dziekuję za pomoc, temat do zakmnięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.