x-kom hosting

Kupno karty graficznej na OLX i wysyłka

Pawcioco
utworzono
utworzono

Witam!

Przymierzam się do kupna GTX 1060 3 GB, nawet znalazłem już odpowiednie ogłoszenie, ale jedyną opcją kupienia jest właśnie wysyłka, bo sprzedający mieszka za daleko ode mnie, aby mógł odebrać sprzęt osobiście. Tylko teraz mam jeden dylemat, bo słyszałem opinie, że z OLX najlepiej nie kupować na odległość (wysyłka kurierem) tylko najlepiej odebrać osobiście, bo często się trafiają janusze biznesu. Mógłby mi ktoś doradzić czy ryzykować czy nie?

politolog
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Pawcioco napisał:

Mógłby mi ktoś doradzić czy ryzykować czy nie?

Za duże ryzyko. OLX ma sens gdy sprzedający jest w twojej bliskiej okolicy.Chcesz zobaczyć towar na własne oczy.

  • Dziękuję 1
neo10
komentarz
komentarz

Jak wyżej zdecydowanie nie warto ryzykować :)

 

i doradzam dozbierać do wersji 6gb  wersja 3gb jest wyrażnie słabsza w nowszych grach

  • Dziękuję 1
Pawcioco
komentarz
komentarz
Dnia 14.06.2019 o 19:30, neo10 napisał:

 

 

i doradzam dozbierać do wersji 6gb  wersja 3gb jest wyrażnie słabsza w nowszych grach

 

Chodzi mi głównie o gry esportowe (CS, R6S), tam sobie dobrze poradzi + szkoda mi dopłacać do 6 GB, przy moim obecnym procku.

neo10
komentarz
komentarz

A jaki masz procesor i ile ramu ?

Pawcioco
komentarz
komentarz
8 godzin temu, neo10 napisał:

A jaki masz procesor i ile ramu ?

i5 750 2x4 GB

neo10
komentarz
komentarz

No to tak nie ma sensu 1060 6gb w zasadzie nie wykorzystasz w 100% zdajsię niestety nawet tej 1060 3gb z tak słabym procesorem :( 

 

to niestety słabsza jednostka niż nawet stary i5 2400 :(

Pawcioco
komentarz
komentarz (edytowane)

Polowałem na 1050 Ti, ale ceny tej karty czasami są wyższe o 50 zł od 1060 3 GB, więc wole już kupić lekko za mocną ale tańsza. Zastanawiałem się na RX 470, ale to już loteria na jaką trafisz, więc wolałem nie ryzykować.

politolog
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Pawcioco napisał:

Polowałem na 1050 Ti, ale ceny tej karty czasami są wyższe o 50 zł od 1060 3 GB, więc wole już kupić lekko za mocną ale tańsza. Zastanawiałem się na RX 470, ale to już loteria na jaką trafisz, więc wolałem nie ryzykować.

Loterią to jest kupowanie kart graficznych, zwłaszcza na allegro, dużo jest po koparkach.Na OLX nie widzę na oczy nie kupuję, za duże ryzyko kupienia kota w worku.

Pawcioco
komentarz
komentarz (edytowane)

Dlatego staram się wybierać karty graficzne które są obarczone mniejszym ryzykiem. O ile się nie mylę to gtx 1060 3 GB nie był aż tak wykorzystywany.

politolog
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Pawcioco napisał:

Polowałem na 1050 Ti, ale ceny tej karty czasami są wyższe o 50 zł od 1060 3 GB, więc wole już kupić lekko za mocną ale tańsza

Skupowane są do gotowców na allegro, stąd takie ceny.Obecnie nie ma sensu niżej niż GTX 1050 do komputera wkładać.Poza tym ile chcesz maksymalnie wydać pieniędzy?

Pawcioco
komentarz
komentarz (edytowane)

400 zł, polecono mi na tym forum szukac gtx 1060 3 GV do 450 zł lub gtx 1050 ti  do 400 zł (co jest już raczej niemożliwe).

politolog
komentarz
komentarz
Dnia 17.06.2019 o 21:56, Pawcioco napisał:

polecono mi na tym forum szukac gtx 1060 3 GV do 450 zł

Obecnie jest na tym Forum 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.