x-kom hosting

Podłączenie xbox one do tv

PassiveX
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

 

mam problem z podłączeniem konsoli xbox one do kilkuletniego telewizora bez wejścia hdmi (posiada tylko wejścia PC INPUT RGB oraz DVI-D) + standardowe wejścia do dekodera.

Telewizora używam tylko okazjonalnie, standardowo konsola podpięta jest do nowego telewizora HDMI-HDMI jednak chciałbym ją przenieść do pomieszczenia z tym starszym telewizorem.

 

Kupiłem za kilka kilkanaście złotych przejściówkę D-Sub (VGA) na HDMI jednak telewizor nie wykrywa konsoli.

 

Czy jest jakaś możliwość podpięcia tego zestawu ? A może potrzebuje innych kabli bądź konwertera.

Kompletnie się na tym nie znam.

 

Proszę o pomoc

to.JPG

kuba90
komentarz
komentarz

No bo po co kupiłeś przejściówkę d-sub na HDMI to jest bezsensowna konwersja sygnału analogowego na cyfrowy i nie zawsze działa. Masz wyjście DVI-D to białe nad d-sub, wystarczy kabel hdmi-DVI-D za 10zł i powinno działaać https://www.sferis.pl/kabel-hdmi-akyga-ak-av-ak-av-11-dvi-d-hdmi-18m-kolor-czarny-p570427?gclid=Cj0KEQjw3PLnBRCpo8PCoaGM99MBEiQAppRuCzGFKcGigQcSexMQRkPZw2J1Zox8Fva5hRZ7JtlsrHwaAv0p8P8HAQ 

  • Dziękuję 1
PassiveX
komentarz
komentarz

@kuba90 

 

Faktycznie, kupiłem podobną przejściówkę i działa !

Dzięki. Teraz tylko muszę jeszcze jakoś wyprowadzić dźwięk z konsoli.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.