x-kom hosting

Drukarka HP 4630 - mruga niebieskie światło

Romanhh
utworzono
utworzono

Witam

Od pewnego czasu mruga swiatlo niebieskie w drukarce widac to na filmie. Nie reaguje na przycisk OK .wszystko inne np gora dol dziala ale przycisk ok nie reaguje.wie ktos moze czemu ? Drukarka do wyrzucenia ?

Pozdrawiam

Niebieska
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym na twoim miejscu odłączyła ją z prądu na 5 minut i zobaczyła czy to jej pomogło. Może coś się jej zawiesiło w oprogramowaniu. 

Niebieska kontrolka oznacza połączenie z siecią bezprzewodową. Tutaj z instrukcji:

Cytuj

Jeśli sieć (komunikacja) bezprzewodowa jest włączona, ale połączenie bezprzewodowe nie zostało

nawiązane, kontrolka połączenia bezprzewodowego miga, a na wyświetlaczu widoczny jest komunikat
Łączenie lub Brak połączenia.

 

Tu masz instrukcję:

 

http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c03910850

Romanhh
komentarz
komentarz

Tak ta kontrolke juz wiem co oznacza. Wylaczylem drukarke o 23 sprawdze czy zamowi...

Niebieska
komentarz
komentarz

Mojej HP jak jej odbija to coś takiego pomaga ;)

Romanhh
komentarz
komentarz

Ja wylaczylem.wczesniej ale nie wiem.na minute moze max i nic to nie dawalo teraz zrobie 15 minut to bede wiedzial wszystko o godzinie 23

Niebieska
komentarz
komentarz

Czasami HP ma takie dziwne odchyły, że nie wiadomo o co im chodzi, na nic nie reagują aż w końcu problem sobie nagle przechodzi. Takie coś mam z pracową laserówką od nich. 

Romanhh
komentarz
komentarz (edytowane)

Nam sie wydaje tak jak mowilas ze sie zawiessza.ostatnio mielismy ze router sie zawiesil i problemy z netem.no i w sumie ta drukarka zgubila polaczenie internetowe...

Ale czy z 1 minuty do 15 roznice zrobi? Czasowa napewno ale..

Niebieska
komentarz
komentarz

Może cały czas próbuje połączyć się z siecią i to ją zawiesza, gdzieś jest błąd. Możesz ją włączyć, mnie chodziło o 5 min ;)

Romanhh
komentarz
komentarz

I nie dziala....

Normalnie w dol moge i w gore a gdy naciskam Ok to nic...

Niebieska
komentarz
komentarz

A nie włamał się wam nikt do sieci i nie namieszał? Bo raczej na opcję piąchopiryna to ona jest zbyt delikatna. Na komputerze można ją kontrolować?

Romanhh
komentarz
komentarz

Niemam ja podlaczona do komputera tylko operowalem nia telefonem

Niebieska
komentarz
komentarz

Ten przycisk jest dotykowy? Bo jak tak to weź wyczyść szmatką go, czasami brud uniemożliwia korzystania z dotyku. Szkoda, że nie masz jej podłączonej kablem do komputera bo ciekawa jestem jakby się zachowała przy wyłączonym wifi. Bo wnioskuję, że problem się pojawił po problemie z netem.

Romanhh
komentarz
komentarz (edytowane)

drukarka " zrobiona" gdzie wkladasz kartki na samym koncu zablokowany byl ten plastik... heh kto by pomyslal?!?! Teraz dziaka ok tylko nie szuka mi drukarka mojej sieci wczesniej wszystko dzialalo jak nalezy

Naprawione

Musialem na routerze pracę na kanałach 12 i 13.

pozdrawiam wszystkich :)

Niebieska
komentarz
komentarz

No właśnie, kto by pomyślał, że z tego powodu może nie działać przycisk OK na drukarce :P 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.