x-kom hosting

Drukarka laserowa do 600zł

Virdux
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, poszukuje dobrej drukarki laserowej do 600zł. Musi drukować w kolorze i żeby tonery były w miare tanie

DrTusz.pl
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć, niestety słowa " dobra kolorowa drukarka laserowa" i "600 zł" się wykluczają. Zmień proszę jakieś kryteria. Daj znać jak często drukujesz i jakie konkretnie są Twoje potrzeby? 

Besesumber
komentarz
komentarz

Kolorowe laserowe to ponad tysiąc złoty :)

  • 1 miesiąc później...
Anomekx
komentarz
komentarz

Zakładam że pewnie już podjąłeś jakiś wybór, od siebie jednak podrzucę trzy które sam kupiłem do biura i domu :) Być może przyda się komuś innemu.

 

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M130nw - Używam głównie w biurze, tonery stosunkowo tanie. Co do samej drukarki... w takiej cenie nie ma co wymagać :D

Urządzenie wielofunkcyjne epson XP-255 - Wiem że szukasz laserowej, a ta tutaj to atramentowa, ale cena tuszy (a właściwie zamienników) jest śmiesznie tania! :> Stosuje ją głównie w domu, chociaż w najbliższym czasie kusi mnie zainwestowanie w 2-3 do biura, a to głównie ze względu na jakość druku i cenę tuszy.

Drukarka laserowa OKI C612n - Ewentualnie trochę dołożyć i to. Służy mi wyłącznie w biurze, korzysta z niej 5 pracowników i póki co sprawdza się świetnie.

Miczka
komentarz
komentarz

A czy kupilibyście drukarkę laserową używaną? 

Besesumber
komentarz
komentarz

Nie wole za 1/3 dobrą na tusz kupić :)

  • 2 miesiące później...
Hubert56
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam wszystkie drukarki z Brother, ja swoją kupiłem za około 800 zł i polecam. Niestety jak ktoś nie ma możliwości na zakup takiego produktu, dobrą opcją są drukarnie, ja korzystam z ksero wroclaw . Wszystkie zlecenia na czas i bez większych zastrzeżeń. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.