x-kom hosting

Instalacja Win 7 z usb przez bios iso - plik ISO

Rodos34
utworzono
utworzono

Mam plik ISO Windowsa 7 na pendrive. Jak uruchamiam PC to wyskakuje coś takiego (załącznik) przez bios mam to zrobić? Bo w biosie nie wiem jak instalke uruchomić.

IMG_20190531_161416.jpg

IMG_20190531_161526.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Tak, masz plik ISO na pendrive, ale musisz jeszcze ten plik rozpakować, tzn. odtworzyć i zamontować obraz na pendrive. 

 

Obejrzyj poniższy filmik:

 

Rodos34
komentarz
komentarz

Zrobiłem wszystko jak na filmiku i jak startuje PC z boot menu to wyskakuje operating system wosnt found. Co jest nie tak? 

Anawa
komentarz
komentarz

W opcjach BIOS (boot manager) co masz ustawione jako pierwsze? Dysk? Pendrive?

Rodos34
komentarz
komentarz

Na chwilę obecną mam na nim Viste. 

IMG_20190601_095537.jpg

Ale probuje tą 7 wgrać. I jak startuje PC to mnie się wyświetla coś select boot device czy coś takiego to żeby Vista wystartowała to muszę boot menu włączyć i tam dysk wybrac

Anawa
komentarz
komentarz

A w boot menu jest widoczna tylko Vista? Skąd pobrałeś plik ISO Windows 7?

Rodos34
komentarz
komentarz

To wygląda tak że w boot menu mam opcje dysku i pendriva (jak jest podłączony) jak klikam w dysk WDE500 coś takiego to Vista wtedy startuje inaczej się nie da odpalić bo jak by się to robi normalnie jak w każdym PC to wyskakuje select boot device. Nagram filmik na yt i wszystko tam postaram się pokazać 

https://youtu.be/ZO7ALv8GFPY

A windowsa 7 na Alledrogo kupiłem i tam był link do pobrania iso

Anawa
komentarz
komentarz

Wejdź po starcie w BIOS i zobacz jakie są ustawienia w "Boot" (przede wszystkim "Boot Device Priority" oraz "Hard Disk Drives"). Masz 2 dyski na komputerze? Spróbuj też włożyć pendrive'a do innego portu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.