x-kom hosting

[1000 zł] Smartfon z dobrym aparatem i baterią (nie większy rozmiarowo niż Huawei P20 Lite)

9595kuba9595
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Jako że mój stary Honor 7 działa coraz gorzej, szukam dla siebie nowego smartfona w budżecie do 1000 zł. Nie zależy mi na graniu, używać go będę do aplikacji typu fb, yt, spotify. Zależy mi również na jak najlepszej jakości zdjęć w tej cenie i dobrej baterii. Czytałem, że w tym budżecie najlepszym wyborem byłby Xiaomi Redmi Note 7, który mi się podoba, ale jest jednak dla mnie za duży. Czułbym się najlepiej ze smartfonem rozmiaru Honora 7 lub nieznacznie wiekszym. 

Ostatnio widziałem Huaweia P20 Lite, który jest polecany i jest troszkę tylko większy od Honora 7. Czy to najlepszy wybór w tej cenie? Aferą szpiegowską się nie przejmuję, bo wydaje mi się, że każdy to robi, Huaweiowi się jedynie nie udało tego zatuszować.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki :)

Kuba

Badger20k
komentarz
komentarz

Jeśli Redmi jest dla ciebie za duży, to ten Huawei będzie jak najbardziej okej- w ten cenie dobry telefon. Chociaż zamieniasz starego flagowca budżetowca ;) Jest jeszcze Samsung A40:

https://www.x-kom.pl/p/487572-smartfon-telefon-samsung-galaxy-a40-sm-a405fn-black.html wydajnościowo jest okej i zdjęcia robi dość ciekawe (z tym typowym dla samsunga filtrem) chociaż Redmi robi lepsze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.