x-kom hosting

Problem z obrazem

bboy
utworzono
utworzono

Mam taki problem,że mój cały pulpit,uruchamiające się programy itp. mają bardzo jaksrawy, lub mocno rózowy kolor. Widać to na obrazku: http://s003.wyslijto.pl/?file_id=00821609839179090903

cinomatic
komentarz
komentarz

Szkoda tylko ze nie widac tego na fotce ... bo cos jest nie tak z tym... gdyz ja nic nie moge zobaczyc bo zle to zapisales?? :/

tazman
komentarz
komentarz

Wina albo sterownika karty, albo samej karty, ale faktycznie na fotce nic nie widać, a ja nie czerpie wiadomości z domysłów. Konkrety !

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Coś jest nie tak z fotką. Ale może po prostu masz ustawione głośniki zaraz przy monitorze? Magnesy w głośnikach powodują zakłamania kolorów na monitorze.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

U mnie wygląda wszystko OK. Wniosek - to głośniki zniekształcają Ci kolory. Spróbuj je gdzieś przenieść, możliwie daleko od monitora (minimum z 20-30 centymetrów).

bboy
komentarz
komentarz

A jak odsune juz te głośniki to musze poczekać az kolory sie ustabilizują??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Raczej nie. Zobacz i sam się przekonaj. Chodzi o to, że pole magnetyczne głośników "zakłóca" pracę monitora, więc im dalej będą, tym lepiej ten będzie działać (co nie znaczy, że musisz je przesuwać o 2 metry).

bboy
komentarz
komentarz

Odsunąłem głośniki i nic :/

tazman
komentarz
komentarz

Myślę że to wina grafiki i tyle nie wyrabia,

bboy
komentarz
komentarz

czyli musze kupic nową karte graficzną??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie, jakby to była wina grafiki to inni by widzieli błędy w obrazie na screenie. Ja stawiam na uszkodzenie monitora/kabla/wyjścia karty graficznej (mam na myśli, że sama karta generuje dobry obraz, co widać na screenie, ale od razu po "wyjściu" z niej uszkadza się on).

Jeśli masz taką możliwość, pożycz od kogoś monitor (z innym kablem oczywiście). Jak tam będzie tak samo, to jednak coś nie tak z kartą.

Jeśli tam będzie OK, to masz coś nie tak z monitorem.

I przy sprawdzaniu miej głośniki daleko od monitora...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.