x-kom hosting

Problem z instalacją vegas15

maincoon
utworzono
utworzono

Jestem tutaj świeży więc na wstępie chciałem się przywitać :)

Kupiłem ostatnio vegasa 15 edit i kartę graficzną msi geforce 1060 6gb. Od tego czasu mam problem ze stabilnością vegasa i sterowników graficznych. Wcześniej miałem vegasa15 ale z jakiegoś ''ciemnego źródła'' i przestał działać. Chciałem go odinstalować i się nie dało. Usunąłem więc do śmietnika folder i użyłem windows instal clean up i usunąłem jednego i drugiego (niedawno kupionego). Chcąc zrobić reinstalkę wywala mi błąd (w załączniku). Jak to ogarnąć?

60459172_812889365752768_1745811082343088128_n.png

Gawel
komentarz
komentarz

Foldery usunąłeś, ale wpisy rejestru pewnie zostały. Teraz trzeba by ręcznie szukać kluczy rejestru i je usuwać 

maincoon
komentarz
komentarz (edytowane)

W regedit to co znalazłem to usunąłem.

Przed chwilą przeszukałem za pomocą wyszukaj po haśle vegas15 i wywaliłem wszystko. I dalej wywala błąd.

Problem częściowo rozwiązany :) Pomocny okazał się revo uninstaler. Udało mi się dobrnąć do końca instalacji. Program uruchamia się normalnie. Tylko ciekawe jest to, że nie mogę poprzez dwuklik uruchomić projektu zapisanego, a poprzez opcję otwórz w vegasie otwiera się normalnie.

Nyszuu
komentarz
komentarz

Nie możesz otworzyć bo zapewne zapisana jest stara wersja przez którą ma być odpalany. Kliknij prawym na projekt i ustaw domyślny program który ma to odtworzyć. W tym przypadku nowy vegas. Możesz tam mieć kilka ikonek od tego Bo pewnie w rejestrze coś zostało ze starej wersji.

maincoon
komentarz
komentarz

Takie rzeczy to ogarniam, ale to właśnie nie działa jak powinno.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.