x-kom hosting

Jaki format na kino domowe ?

Gość
utworzono
utworzono

Nagrałem teściowej płytę z teledyskami Sawickiego. Jest ich 14, ale w kinie domowym okazało się ze nie odtworzy bo nagrałem w AVI. Ale teraz żeby przerobić na DVD to musiał bym mieć 14 płyt przecież to paranoja. Czy istnieje jakiś format który kino domowe odtworzy ?

Gawel
komentarz
komentarz

Nikt nie jest jasnowidzem. Jakie to kino domowe ? Wtedy wystarczy sprawdzić jakie formaty obsługuje

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiem że nikt nie jest jasnowidzem, ale kino stoi u Teściowej w Grudziądzu a ja mieszkam w Toruniu. Ale już nie o to chodzi. Sprawę rozwiązałem programem ConwertXtoDVD  tylko mam pytanie ile przekonwertowanych teledysków zmieści się na pytę DVD 4,7 GB jeśli są one krótkie jest ich aż 14 ? Czy każdy muszę nagrać na osobny dysk czy mogę zrobić to na jednym ? Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę klucz do programu, bo wszędzie są wersje testowe ?

 

Wybaczcie temat już nieaktualny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.