x-kom hosting

robtex?

laikkk
utworzono
utworzono

Witam!

Potrzebuje pomocy w sprawie neta...więc gdzie się mogłam zgłosić jak nie tu:)Nie znam sie na sprawach związanych z komputerami (przynajmniej nie w dużym stopniu)i mam pytanko co to jest za strona www.robtex.com..o co z nią chodzi...co z niej mogę wyczyta...wytłumaczcie biednej kobietce:) i co mogę wywnioskować z tego linku: http://www.robtex.com/dns/atw.com.pl.html

bardzo mi zależy na tym..proszę..z góry dziękuję za każdą pomoc

Chlebak
komentarz
komentarz

HEJ !

Z tego linku możesz wywnioskować,że zaraz znajdziesz się na stronie pisanej w html-u :o

Jeżeli natomiast odpalisz go to wejdziesz na strone która powie Ci jaki masz adres wewnętrzny IP(jeżeli masz publiczne) ,jaki jest Twój usługodawca i pare innych informacji,co Tobie wogóle nie będą podejżewam przydatne,ale za to Twojemu koledze co chciałby sie włamać na Twój komputer..tak.

:o

Tylko...DONT PaniC ! ;)

laikkk
komentarz
komentarz

a co oznacza ten wykres-strzałki co są na dole? czy tzn.że osoby o tych adresach IP mają ze sobą "coś" wspólnego?

Chlebak
komentarz
komentarz

Nie..wogóle to nie sa osoby.To mi wygląda na węzły sieciowe i powiązania Twojego dostawcy internetowego z jakimiś innymi..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.