x-kom hosting

Problem po zmianie HDD, Windows był na SSD.

mrozu9696
utworzono
utworzono

Witam, zmieniałem dysk HDD 250GB na dysk 1T HDD, cały Windows (myślałem tak) jest na dysku SSD.
Jednak po zmianie dysku system Windows się nie włączał. W menadzerze dysków, po wpięciu starego HDD, widzę że coś o wielkości 500mb pochodzące z Windowsa, nadal tam jest.
Pytanie moje jest następujące, jak w najmniej inwazyjny sposób, przegrać ze starego dysku HDD to 500mb "rozruchowych plików" Windows.Przechwytywanie.thumb.PNG.c29dccb2f085f134217b1698a93387f5.PNG

Caduceus
komentarz
komentarz

Nie łatwiej będzie postawić na nowo system? 
Takie "przerzucanie" plików systemowych z dysku na dysk to może i nie jest jakoś szczególnie ryzykowne używając dobrego programu do klonowania dysku, ale na pewno bardziej skomplikowane i czasochłonne niż zwykła instalacja na nowo, zwłaszcza że masz tam tylko pliki systemowe.
Tak czy inaczej, jak już wspomniałem najlepiej by było sklonować pliki za pomocą jakiegoś programu do klonowania dysków, osobiście to poleciłbym Ci to zrobić za pomocą Acronisa (Acronis Disk Director), jak dotąd jeszcze mnie w tej kwestii nie zawiódł :D
Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.