x-kom hosting

Windows server mcsa - samodzielna nauka.

arkadiusz97
utworzono
utworzono

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że dobrze przeszukałem wyniki w Google i po angielsku i po polsku, jednak wciąż mam pewne wątpliwości dotyczące tego zagadnienia. Ze względu na specyfikę swojej obecnej pracy, chciałbym zrobić ten certyfikat. Są dostępne różne szkolenia pod niego, jednak chciałbym sam się do niego przygotować. I tu pierwsze pytanie, nie ma problemu z tym, aby tylko i wyłącznie przystąpić do samego egzaminu w odpowiednim ośrodku bez przystąpienia do kursu? Zależy mi na wersji 2019. Drugie pytanie, jakie materiały polecacie pod naukę do tego egzaminu? Bo o ile znalezienie materiałów do nauki o samym Windowsie Server to żaden problem, o tyle chciałbym mieć coś pod kątem tego konkretnego certyfikatu.

Caduceus
komentarz
komentarz

Paru moich znajomych uczyło się z książki y Williama Paneka ("MCSA Windows Server 2016 Complete Study Guide: Exam 70-740, Exam 70-741, Exam 70-742, and Exam 70-743").
Co do samego certyfikatu - trzeba zdać trzy egzaminy, nie musisz kończyć kursu, musisz jedynie te egzaminy zaliczyć - nie jest łatwo się na nie samemu przygotować ale jak najbardziej da się i można to zrobić.
Pozdrawiam!

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.