x-kom hosting

Słuchawki JBL podłączone do komputera przez bluetooth.

Dominiick
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, 

Zamówiłem sobie ostatnio słuchawki JBL T110BT, dzisiaj kurier przywiózł paczkę i oczywiście natychmiast chciałem je przetestować. Z telefonem działają bez problemu, śmiga aż miło. 

Chciałem je też podłączyć do komputera, mam zewnętrzny adapter bluetooth (też nowy, razem ze słuchawkami przyszedł) i niestety komputer nie widzi tych słuchawek. 

Czy wie ktoś jak to rozwiązać ? Windows 10, jeżeli to istotne.  

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15290/windows-connect-bluetooth-device  - bazowałem na tych instrukcjach, ale po wciśnięciu "połącz" nie wyszukuje mi żadnych urządzeń. 

// Udało mi się połączyć telefon z komputerem - ale podczas wysyłania np. zdjęcia na komputer wyskakuje błąd. 

zee84
komentarz
komentarz

Gdy parowałeś słuchawki z telefonem to od tak on je wykrył ?  Może podczas parowania z pc;tem musisz nacisnąć na nich jakiś przycisk ? adapter bluetooth nie jest oryginalny  JBL chyba prawda ? dobierałeś go ? W jakim standardzie  bluetooth jest ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.