x-kom hosting

Przesiadka na win10. Jak się za to zabrać?

pomocyplz
utworzono
utworzono

Dzień dobry. Niedługo zostanę zmuszony do opuszczenia win7 na rzecz 10 jako, że moja wersja nie będzie obsługiwana przez podzespoły, które zamierzam zakupić. Będzie to bolesne tak czy siak ze względu na tę nieprzejrzysty i momentami upośledzony sposób wizualizacji ustawień oraz dostępu do nich, ogólną stylistykę i zestawy usług działających w tle. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Skąd wziąć ten windows? Przeczytałem, że internet najeżony jest jednorazówkami lub trialami sprzedawanymi jako wersje pełne? Chciałbym wydać na niego jak najmniejszą kasę, oczywiście, ale nie za cenę ryzyka.

2. Czy dzisiaj zakupiona wersja będzie miała już wszystkie uaktualnienia wydane do tej pory? Czy będę musiał pobrać je od nowa? Czy mogę tego NIE robić i siedzieć na podstawce?

3. Czy chociaż część z tego syfu, jak geopozycjonowanie, analiza fraz wklepanych na klawiaturze, wysyłanie ustawień hardware i zainstalowanych programów, zawartości dysku da się wyłączyć?

4. Czy da się przywrócić choć część wyglądu z poprzednich windowsów?

5. Czy będzie obsługiwał stare gry? Baldur`s Gate, SimCity3000, Dark Colony?

6. Czy będę mógł modernizować sprzęt na jednej licencji? Czy zmiana licencji w ich oczach jest zmianą użytkownika? W sensie czystej karty?

7. Czy istnieje jakaś alternatywa do 10 i tego całego koszmaru?

Gawel
komentarz
komentarz

Jeżeli posiadasz legalnego Windowsa 7 to uaktualnij do 10. Podobno jeszcze jest taka możliwość

Pobierasz narzędzie do tworzenia nośnika https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Uruchamiasz go i zaznaczasz uaktualnij komputer

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.