x-kom hosting

Kamera sportowa

pafel_09
utworzono
utworzono

Witam, 
Chciałbym zapytać która z kamer będzie lepszym wyborem:
Xiaoyi Yi lite czy może Midland H5+ 

Caduceus
komentarz
komentarz

Witam serdecznie!

Midland H5+ jest zdecydowanie lepsza do nagrywania filmów w 4K - nagrywa filmy w 25 FPSach w 4K, lub 60 FPS w Full HD dla porównania Xiaoyi Yi Lite jedynie w 15 w 4K, filmy nagrane tą drugą będą bardzo powolne, nie będzie to wyglądało płynnie, raczej jak szybki pokaz slajdów. Ale w Full HD również producent deklaruje że powinna nagrywć w około 60 FPS. Tu pytanie zależy bardziej od tego czy chcesz nagrywać w 4K czy nie, bo jeśli tak to bierz Midland, jeśli nie to Xiaoyi. Obie kamery mają matrycę 16 Megapikseli, więc do czasu aż nie chcesz nagrywać stricte w 4K, to ja bym brał Xiaoyi Yi Lite.
Pozdrawiam!

pafel_09
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Caduceus napisał:

Witam serdecznie!

Midland H5+ jest zdecydowanie lepsza do nagrywania filmów w 4K - nagrywa filmy w 25 FPSach w 4K, lub 60 FPS w Full HD dla porównania Xiaoyi Yi Lite jedynie w 15 w 4K, filmy nagrane tą drugą będą bardzo powolne, nie będzie to wyglądało płynnie, raczej jak szybki pokaz slajdów. Ale w Full HD również producent deklaruje że powinna nagrywć w około 60 FPS. Tu pytanie zależy bardziej od tego czy chcesz nagrywać w 4K czy nie, bo jeśli tak to bierz Midland, jeśli nie to Xiaoyi. Obie kamery mają matrycę 16 Megapikseli, więc do czasu aż nie chcesz nagrywać stricte w 4K, to ja bym brał Xiaoyi Yi Lite.
Pozdrawiam!

Potrzebuje kamery, żeby zabrać ją na wakacje. 4K nie jest dla mnie priorytetem, ważniejsza jest dobra stabilizacja obrazu i jakość nagrywanych fimów oraz zdjęć

Caduceus
komentarz
komentarz

No to w sumie Xiaoyi Yi Lite bym polelcał, da się ją dorwać za ~300 złotych, w tym przedziale cenowym to dość dobry wybór.

pafel_09
komentarz
komentarz

No chyba, że ktoś poleci jakąś inną, lepszą od tych dwóch a w podobnej cenie.

Badger20k
komentarz
komentarz

w sumie sam też się zastanawiam nad czymś niedrogim. Xiaomi yi to chyba najlepsza opcja w tym przedziale cenowym. Jeszcze w oko wpadł mi taki xblitz: https://www.x-kom.pl/p/449672-kamera-sportowa-xblitz-move-4k.html 120 klatek w full hd brzmi dobrze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.