x-kom hosting

CMD wyłącza sie po sekundzie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Twój_Anioł_Stróż ,
Janek1331
komentarz
komentarz

Dziękuję :D

wujek2802
komentarz
komentarz (edytowane)

@Twój_Anioł_Stróż - bo ja właśnie pisałem odnośnie tego samego tematu co @Janek1331. Też mam problem z Cod:Warzone. Niestety kod który mi wysłałeś nie zadziałał w żadnym stopniu na grę. Pomógł na pewno w aspekcie całego komputera - za co bardzo dziękuję . 

Pytanie moje jest następujące: czy miałbyś jakieś propozycje, co można z tym zrobić ? Poprzednicy mieli problem z utrzymaniem cmd w działaniu - u mnie on działa, tyle że CoD wywala do pulpitu po około minucie. W żadnym programie / grze tego nie mam, więc wątpię, że brakuje jakiegoś składnika ...

Próbowałem różne fix'y z YT, lecz nic nie daje poprawy :/

Zrobiłem jeszcze raz skan FRST'em. Wrzucam jak coś logi, po tym jak udzieliłeś mi już pomocy.

Addition.txt FRST.txt

Edytowane przez wujek2802
Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

@wujek2802

 

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

Cytuj

CoD wywala do pulpitu po około minucie

Nie znam się na tym, więc w tej sprawie nie jestem w stanie Ci pomóc.

.

wujek2802
komentarz
komentarz

@Twój_Anioł_Stróż Jasne, rozumiem. Dzięki wielkie jeszcze raz.

wujek2802
komentarz
komentarz

@Twój_Anioł_Stróż Słuchaj jeszcze takie pytanie - powracając do logów. Znalazłem w folderze domyślnie ukrytym AppData -> Nvidia Corporation dziwny log apropo crashy z Modern Warfare. Widzę, że jest komenda shutting down i trochę mnie to zastanawia - co to jest. Mógłbyś to rozszyfrować ?

ModernWarfare_572.log ModernWarfare_4812.log ModernWarfare_9648.log

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

To wyjaśnić mogliby tylko twórcy Nvidii i ModernWarfare, ale wątpię, by kiedyś to zrobili.

Dimotsu
komentarz
komentarz

Witam, mam podobny problem z CMD. Zauważyłem go gdy musiałem uruchomić wiersz poleceń po tym jak komputer mimo pełnego pobrania nie chciał dokończyć mi aktualizacji GTAV, chociaż nie wiem czy jest to powiązane. Poniżej wklejam swoje logi i bardzo proszę o pomoc.

FRST.txtAddition.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

@Dimotsu

 

Jest infekcja SOUNDMIXER!

 

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Cytuj

HKU\S-1-5-21-271353429-3691169893-2519252822-1001\...\Winlogon: [Shell] %comspec% <==== UWAGA

HKU\S-1-5-21-271353429-3691169893-2519252822-1001\...\Command Processor: @mode 20,5 & tasklist /FI "IMAGENAME eq SoundMixer.exe" 2>NUL | find /I /N "SoundMixer.exe">NUL && exit & if exist "C:\Users\Damianek\AppData\Roaming\Microsoft\SoundMixer\SoundMixer.exe" ( start /MIN "" "C:\Users\Damianek\AppData\Roaming\Microsoft\SoundMixer\SoundMixer.exe" & tasklist /FI "IMAGENAME eq explorer.exe" 2>NUL | find /I /N "explorer.exe">NUL && exit & explorer.exe & exit ) else ( tasklist /FI "IMAGENAME eq explorer.exe" 2>NUL | find /I /N "explorer.exe">NUL && exit & explorer.exe & exit ) <==== UWAGA
RemoveDirectory: C:\Users\Damianek\AppData\Roaming\Microsoft\SoundMixer
FF ExtraCheck: C:\Program Files (x86)\mozilla firefox\defaults\pref\124906031.js [2017-05-21] <==== UWAGA (Linkuje do pliku *.cfg)
FF ExtraCheck: C:\Program Files (x86)\mozilla firefox\124906031.cfg [2017-05-21] <==== UWAGA
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
FF HKLM\SOFTWARE\Policies\Mozilla\Firefox: Ograniczenia <==== UWAGA
FF Session Restore: Mozilla\Firefox\Profiles\zid3l74t.default -> [funkcja włączona]
CHR Session Restore: Default -> [funkcja włączona]
FirewallRules: [UDP Query User{92FCEE1D-5B94-4DAF-81A5-DA58505496D2}C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe] => (Allow) C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe Brak pliku
FirewallRules: [TCP Query User{BDAA3672-0EB1-4B4A-88E2-64FEE6489A52}C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe] => (Allow) C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe Brak pliku
FirewallRules: [UDP Query User{501B83E6-A94C-4D8E-9FC2-094A68043C57}C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe] => (Allow) C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe Brak pliku
FirewallRules: [TCP Query User{5AB22889-530B-4A88-B13E-7D5B496E1CCF}C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe] => (Allow) C:\program files (x86)\hearthstone\hearthstone.exe Brak pliku
EmptyTemp:


Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Napisz, czy problem znikł?

.

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
  • Dziękuję 1
Dimotsu
komentarz
komentarz

Problem zniknął, dzięki wielkie za szybką i skuteczną pomoc. Poniżej wklejam fixloga i nowe logi po naprawie.

FRST.txtAddition.txtFRST.txt

Fixlog.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

zaraz dalsze usuwanie (nie zauważyłem poprzednio, że masz też drugą infekcję)

 

EDIT:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Cytuj

Task: {DB0E734E-A6A1-4E64-80F4-973304E9A2E5} - System32\Tasks\Damianek => cmd.exe /c REG ADD HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run /f /v Damianek /t REG_SZ /d "explorer.exe hxxp://dinoraptzor.org" <==== UWAGA

Reboot:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Teraz powinno już być OK.

 

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
  • Dziękuję 1
Dimotsu
komentarz
komentarz

To dla pewności jeszcze raz wklejam nowe logi i logfixa i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, twój nick jest zdecydowanie adekwatnyFRST.txt :)

Addition.txt Fixlog.txt FRST.txt

Dimotsu
komentarz
komentarz

Wybacz że tak długo to zajęło, poniżej nowe logi jak poprzednio.

Fixlog.txt Addition.txt FRST.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Teraz jest już OK.

.

  • Dziękuję 1
Dimotsu
komentarz
komentarz

Dzięki jeszcze raz za pomoc!

titooo23
komentarz
komentarz

Witam też mam problem :) FRST.txt

Addition.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

@titooo23

 

Nie masz żadnej infekcji.

W logach nic nie wskazuje na występowanie problemu z "cmd".

.

ErroReQ404
komentarz
komentarz

U mnie podobny problem z grą Call of Duty Warzone lecz cmd odpala ale grę wywala do pulpitu i mam dziwne crashe i fps spada do 4 i powraca i nie wiem czy to wina kompa czy za mało ramu (mam 8gb). Może coś pomoże dodaję logi z FRST

Addition.txt FRST.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

@ErroRwQ404

 

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

Tylko drobna kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:


Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
GroupPolicy: Ograniczenia ? <==== UWAGA
FF HKLM\SOFTWARE\Policies\Mozilla\Firefox: Ograniczenia <==== UWAGA
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <==== UWAGA
CHR HKU\S-1-5-21-856689874-1585977263-4157719803-1000\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <==== UWAGA
EmptyTemp:


Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

.

ErroReQ404
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Twój_Anioł_Stróż napisał:

Tu podaje Fixloga myślę że to dobrze zrobiłem :D I z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam Krzysztof

 

Fixlog.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

OK, wykonane.

.

Rorek
komentarz
komentarz

Hej. U mnie CMD nadal się nie uruchamia. Może ktoś pomóc? 

Fixlog.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrób logi frst

 

 

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż
Rorek
komentarz
komentarz

Proszę: 

Addition.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

jeszcze daj FRST.txt

Edytowane przez Twój_Anioł_Stróż

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.