x-kom hosting

Brak/błąd wygładzania krawędzi

jakub002
utworzono
utworzono

Witam, od pewnego czasu nęka mnie problem z aniti-aliasingiem w grach, więc pomyślałem że zwrócę się do was o pomoc. Głównie problem polega na tym że na dalszą odległość wszystkie linije są postrzępione, nawet wysokie ustawienia nie naprawiają problemu. Najbardziej zauważalne jest to w gta 5 gdzie po prostu gra wygląda źle mimo iż w teorii fxaa i msaa są włączone. Męczę się z tym i naprawdę proszę o pomoc. Moja specyfikacja: gtx 1060 6gb i7 6700t 2.8 GHz 8gb ram od cruciala monitor: asus vg279q

Caduceus
komentarz
komentarz

Witam!
Próbowałeś reinstalacji sterowników do karty graficznej?
Problem występuje w wielu różnych grach stojących na różnych silnikach graficznych? Masz tak np. tylko z gram ze steam czy bez wyjątku z każdą?
Prowadziłeś ostatnio jakąś naprawę czy wyminę czegoś w komputerze? Chodzi mi o to czym komputer był w ostatnim czasie otwierany, czy nie uszkodziła się np. karta graficzna.
Wyjmij kartę graficzną i przeczyść dokłaładnie gniazdo PCI. Masz gwarancję na te kartę?

jakub002
komentarz
komentarz

Występuje praktycznie w każdej grze i nie tylko na grach ze steam.

 

Caduceus
komentarz
komentarz

Odpowiedź na pozostałe pytania, bo ta prawdę bardzo ważne.
Zreinstalluj sterowniki do karty grafinczej, może to coś da.
Jeśli nie to na 90% widzę tutaj winę w uszkodzeniu karty graficznej. Przeczyść gniazdo PCI - jeśli to nic nie da to powołaj się na gwarancję o ile ją masz, bo autentycznie coś musi być z tą kartą nie w taka.

jakub002
komentarz
komentarz

ok, i reinstalowałem sterowniki i nic to nie dało

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.