x-kom hosting

Windows 7 na innym komputerze

octavian
utworzono
utworzono

Witam, jestem na etapie kompletowania podzespołów do złożenia nowego komputera. Nowy będzie miał takie części R7 2700, MSI X470 gaming pro, predator hyperX 2x8GB, windforce RTX 2070, dysk SSD - chcę przełożyć z laptopa którego nowy ma zastąpić (mam zainstalowany system win7 - mam też system na płycie) czy po przełożeniu tak jak mam to zamiar i instalacji win 7 wszystko zagra? czy musze dokupić nowy system i do tego win10 ??? 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

a skąd będziesz posiadał klucz licencyjny do aktywacji Windows 7?

octavian
komentarz
komentarz

cześć, z pudełka bo mam oryginalny system. tak jak pisałem wcześniej parę lat temu kupiłem laptop + system.

Anawa
komentarz
komentarz

Ok, to jak masz pudełko (wersja licencji BOX), to w porządku. Tylko że ten system będziesz mógł mieć zainstalowany na 1 komputerze (o ile zapisy licencji nie stanowią inaczej), więc albo na laptopie albo na komputerze.

 

Pozdrowienia

octavian
komentarz
komentarz

Akurat to wiem i nie przyszłoby mi nawet do głowy aby kupić jeden system i instalować go na 4 komputerach w domu. Przecież to oszustwo. Chodziło mi bardziej o to czy nowe podzespoły będą współpracowały ze sobą przy win7 - najnowsze sterowniki mają wsparcie tego win czy będę musiał inwestować w win10? 

Anawa
komentarz
komentarz

Aha, to przy nowszym sprzęcie moim zdaniem lepiej będzie już trzymać się Windows 10.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.