x-kom hosting

Samoistne dźwięki w systemie

Miwo
utworzono
utworzono

Witam. Od niedawna, bo od około dwóch tygodni doświadczam czegoś dziwnego. Słyszę te charakterystyczne dźwięki podłączania i odłączania urządzenia, które dzieją się zupełnie przypadkowo i losowo, oraz jedynie kiedy gram w gry. Doświadczam wtedy dużych spadków fpsów oraz niemiłych ścinek. Jest to bardzo uciążliwe i jak najszybciej chciałbym rozwiązać ten problem.

Specyfikacja mojego komputera jakby miała się przydać:

Płyta główna: Asus P7H55-M PRO

Procesor: Intel Core i5-650

Karta graficzna: Palit GeForce GTX 770 JetStream 2GB

Zasilacz: Chieftec IArena 500W (GPC-500S)
Ram: Dwie kości po 2GB Kingston DDR3, 1333MHz CL9 oraz dwie kości po 2GB Kingston DDR3, 1600Mhz CL9. Tak, mój komputer pracuje na dwóch parach różnych pamięci.

Dyski: HDD Seagate Barracuda 7200.12 500GB (ST3500413AS), oraz SSD OCZ Vertex 3 90GB na którym zainstalowany jest Windows 10 Pro 64 bit

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

wejdź w panel sterowania > menedżer urządzeń i zobacz, czy nie ma tam urządzeń, które są nieprawidłowo skonfigurowane.

Miwo
komentarz
komentarz

Na moje oko, nie ma :p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.