x-kom hosting

Tablet graficzny

Oakana
utworzono
utworzono

Siema, zastanawiam się nad kupnem. Moje pytanie to jaki tablet polecacie?

Czy opłaca się kupić tablet do 130 zł, a z czasem zainwestować w coś lepszego?

Caduceus
komentarz
komentarz (edytowane)

Oj ciężko będzie cokolwiek w tej cenie polecić, bo to jakby polecać telefon za 130 zł, trochę głupio by mi było namawiać do zakupu sprzętu za taką cenę bo serio cokolwiek w tym przedziale to będzie raczej bardzo marny i podatny na zniszczenie sprzęt, generalnie warto odłożyć nieco kasy i zainwestować w coś lepszego, ale z takich budżetowych:
Ja bym osobiście doradził dozbierać jeszcze te kilka dyszek i kupić np. Genius MousePen i608X, cena to jakieś 225 zł i tutaj już jest ten przedział gdzie mogę powiedzieć że jak na taką cenę ten tablet jest na prawdę dobry. 
Jeśli serio chcesz przyoszczędzić to z tej samej firmy jeszcze jest Genius EasyPen i405 za jakieś 150 zł o ile mnie pamięć nie myli, ale kupując go trzeba brać uwagę że trzeba być dość ostrożnym z ekranem bo ten jest podatny na zarysowania.
Pozdrawiam! 

Edytowane przez Caduceus
Oakana
komentarz
komentarz

Wielke dzięki Caduceus, ale powiedz mi szczerze 

Kupić ten tablet graficzny za 150 zł i jeżeli dalej będę chciał kontynuować prace to kupić coś lepszego?

Caduceus
komentarz
komentarz

Kup coś lepszego. za 150 czy nawet 225 zł da się co najwyżej kupić najtańszy możliwy - na dłuższą metę się nie opłaca zwłaszcza jeśli chcesz się rozwijać i robisz grafikę, taka taniocha może jeszcze do jakiegoś grania w osu! czy bardzo podstawowej grafiki wystarczy ale na dłuższą metę wywalisz kasę w błoto kupując taki za 150 zł.

Oakana
komentarz
komentarz

Rozumiem. Ogarniam grafike 2d jakies avatary tego typu sprawy, ale chcialbym sie nauczyc robic mascot logo.

Dozbieram trochę kasy i kupię coś do 300 zł.

Wielkie dzięki za porady

  • 1 miesiąc później...
krzychuuuuuu
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz uczyć się mascot logo to w pierwszej kolejnosci ołówek i kartka na początek wystarczy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.