x-kom hosting

J7 2017 rozlany ekran, naprawa

Unkown18
utworzono
utworzono

(Nie wiem do jakiej kategorii dać tego fixa)

Witam, ostatnio spadł mi telefon samsung galaxy j7 2017 i rozlał się ekran (tak mi się zdaje). Po prostu co raz bardziej się ściemnia, lecz dotyk cały czas działa. Mam pytanie, jeśli się ktoś orientuję ile może kosztować naprawa, i czy jeśli będzie za dużo to czy opłaca się samemu spróbować naprawić, jak wyskoczą z ceną (+400,  bo wtedy się nie opłaca).

Youki
komentarz
komentarz

Do wymiany cały wyświetlacz z ramką i digitizerem. Policz sobie koszt zamiennika na allegro + ewentualną robociznę, jeśli samemu nie podejmiesz się wymiany.

 

Unkown18
komentarz
komentarz
17 godzin temu, Youki napisał:

Do wymiany cały wyświetlacz z ramką i digitizerem. Policz sobie koszt zamiennika na allegro + ewentualną robociznę, jeśli samemu nie podejmiesz się wymiany.

 

Hmm, samemu to tak średnio lewy w tym jestem, jeśli jest to dosyć łatwe to mogę się podjąć, a mniej więcej ile to będzie kosztować w serwisie? Myślisz, że zamknąłbym się w kwocie 350zł?

A i mam jeszcze jedno pytanie ile taki telefon mi jeszcze podziała? Od zalania mijają już 2 tygodnie.

Youki
komentarz
komentarz
5 godzin temu, Unkown18 napisał:

Myślisz, że zamknąłbym się w kwocie 350zł?

Zależy od serwisu, ale imho tyle moim zdaniem nie ma sensu wydawać.

 

Unkown18
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Youki napisał:

Zależy od serwisu, ale imho tyle moim zdaniem nie ma sensu wydawać.

 

Nowy kosztuje + - 900zł, a tel. nie chodzi najgorzej do 350zł  mogę wydać, ale więcej nie opłacalne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.