x-kom hosting

Dlaczego nie działa mi Spotfiy?

iCoNN
utworzono
utworzono

Od dwóch dni nie działa mi spotify na PC . Kiedy klikam na apke nic nie reaguje, jakby coś blokowało. W dodatku nie mogę spotify odinstalować ponieważ pojawia się ten sam problem , mogę tylko zniszczyć za pomocą AVG . Reinistall nic nie dał. Dopowiem, że przy instalacji program nie pyta mnie gdzie ma być zainstalowany, przechodzi od razu do instalacji to normalne? Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.

Anawa
komentarz
komentarz

Tymczasowo wyłącz AVG i zobacz, czy Spotify będzie wtedy działać.

iCoNN
komentarz
komentarz

Wyłączyłem podstawową ochronę i dalej nic , wcześniej spoti działał jak avg było włączone 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Z jakiej wersji Windows korzystasz? 7?

 

Usuń folder "Spotify" z katalgu C:\users\(twojanazwa)\AppData\Local

 

Odinstaluj Spotify.

 

Pobierz ponownie i zainstaluj: https://www.spotify.com/pl/download/windows/

iCoNN
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak dalej nic .

A to normalne że mi wyskakuje taki komunikat jak chce uruchomić spotify migration w sumie nie wiem co to jest ;) 

dvvv.PNG

Pamiętam że przy zamykaniu systemu zawsze pojawiał się jakiś problem z spotify i wyskakiwał błąd, ale ignorowałem to bo system i tak zamykał się. 

WĄTEK ZAKOŃCZONY. ŚCIĄGNĄŁEM bcuninstaller odinstalowałem usunąłem stare pliki rejestru i działa 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.