x-kom hosting

uv i krzywa wiatrakow rtx 2060?

konduktor
utworzono
utworzono (edytowane)

wytlumaczy mi ktos jak zrobic undervolting i jaka krzywa wentylatorow ustawic dla rtxa 2060? Palit GamingPro OC

ONT
komentarz
komentarz

Msi Afterburner / najedź myszką na monitor,zakładkę z prawej i naciśnij (CTRL)( F)

Ukaże się okno z klockami tam ustawiasz zegar i napięcie.

 

Moja rada:

Zostaw to w spokoju łącznie z krzywą bo i tak ci wywali sterownik gdy odpalisz w grze Ray tracing/DLSS.Ponieważ karta dostaje wyższe napięcie 1.68v a normalnie operuje sobie między 1.40/50v w zależności od obciążenia w danej grze.

Jeśli nie będziesz uruchamiał nigdy RT to możesz  ustawić mu od 0.975v i 2050MHz i sobie testować.Pamiętaj,że jak niskie dasz napięcie,mimo stabilności,może skutkować przycinkami w grach.

Krzywą wentylatorów przy UV nie musisz ruszać bo z automatu obniży ci prędkość wentylatorów i temperaturę,zależy też,jak niskie napięcie ustawisz karcie.

 

Moim zdaniem nie ruszałbym tego bo jest dobrze a mam tę samą kartę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.