x-kom hosting

Office Profesional Plus 2019- wersja zbiorowa, zmiana języka

Hanzey
utworzono
utworzono

Witam,

 

zakupiłem ostatnio klucz zbiorowy ( właściwie sam nie wiedziałem do końca że taki rodzaj klucza kupuję)  na jednej z niemieckich stron. Klucz otrzymałem wraz z linkiem do pobrania oprogramowania. Sama instalacja i aktualizacja bezproblemowa. Nie mniej problem zaczyna się na etapie zmiany języka. Otóż potrzebna jest mi zmiana języka wyświetlania na język polski. Niestety sam Office w całości jest po niemiecku, a w opcjach zmiany języka nie mam możliwości wyboru języka polskiego. Jedyna możliwość dot. pisowni. Sama instalka jest w pliku ISO.  Myślałem że mała modyfikacja pliku config do odpalenia instalatora coś zmieni i zainstaluje wersję PL ale tak się nie stało z racji, że zaczeło wywalać różne błędy. 

Sam już nie wiem co w tej kwestii zrobić. Czy jest to raczej opcja do reklamacji produktu czy jest może jakaś szansa?

Caduceus
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam!
W dowolnym pakiecie Office - na panelu na górze
Plik > Opcje > Język
Tutaj będziesz mógł wybrać domyślny język. Po niemiecku to chyba powinno być "Datei", "Optionen" a następnie "Sprache".
Musi to tutaj być, jeżeli nie ma tu tego, to znaczy że nie jest to oficjalne wydanie Office od Microsoftu.
Pozdrawiam!

Hanzey
komentarz
komentarz

Niestety nie ma innego jezyka niż  niemiecki. Wersja zakupiona na stronie niemieckiej po niby dużej zniżce. Chyba muszę kupić bezpośrednio od MS apkę by mieć pewność. Dziękuję za odpowiedź.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.