x-kom hosting

Problem z samoistym odpalaniem aplikacji

rosti343
utworzono
utworzono

Witam. Kilka dni temu pobrałem starą dobrą grę Diablo 2 ze strony blizzarda kiedy podczas instalacji miałem kilka problemow z jej zainstalowaniem to  usunąłem wszystkie pliki z diablo z programu do wypalania płyt Alkohol120% i gra działała bez zarzutów, lecz bo jej zamknięciu gra zaczęła odpalać się sama w kółko i w kółko, próbowałem zamykać ją w menadżerze zadań, sprawdzałem aplikacje z autostartu i i nic bo i tak po jakimś czasie gra sama się odpalała a gdy już jedna działała wyskakiwał mi błąd, o treści "jedna kopia diablo 2 już działa". Próbowałem czyścic rejestr, wyłączałem dyski cd (z programu Alkohol 120%) i dalej nic nie pomogło, dlatego postanowiłem odinstalować grę i wszystkie z nią związane pliki i pomyślałem ze reinstal aplikacji wszytko naprawi, ale chciałem poczekć z nim do następnego dnia, kiedy bylem już pewny ze nic się nie może stać nagle zaczął wyskakiwać mi błąd, który oczywiście sam się odpalał "Widows nie moze znalezc pliku " c:/diablo/Diablo2" wiec nie wiem czy to problem gry czy raczej windowsa nie mam pojęcia jak to zrobić przeszukałem wszystkie fora i ni moglem znalezć solucji proszę o pomoc.

Caduceus
komentarz
komentarz

Witam!
Wejdź w menedżer zadań (ctrl+alt+delete) i wybierz zakładkę "uruchamianie", masz tu Diablo 2? Jeśli tak, to prawym i "wyłącz".
Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.