x-kom hosting

Czy warto jest zbierać na śmietniku puste puszki albo butelki?

Komputer-stacjonarny
utworzono
utworzono

Gdybym zebrał na przykład 30 puszek z piwa dziennie to ile bym na tym zarobił na miesiąc?
Jeśli zbierać butelki do skupu to jakie i czy z zakrętkami czy bez? Czy słoiki też przyjmują?
Ile można z tego interesu pieniędzy wyciągnąć?
Czy za miesiąc zbierania można by było sobie kupić jakiś możliwie najtańszy ale działający laptop albo monitor LCD?
Mogę też i 2 albo więcej miesięcy zbierać.

Anawa
komentarz
komentarz

Z praktycznego punktu widzenia, prawdopodobnie będzie to mało opłacalne. Może zamiast tego zainteresuj się pracami dorywczymi?

 

I pozostaje do tego aspekt moralny - czy grzebanie w śmietnikach nie będzie uwłaczać twojej godności?

Komputer-stacjonarny
komentarz
komentarz

Od roku chodzę po śmietniku po kilka razy dziennie ale zbierałem inne rzeczy jak plastikowe butelki i trafił mi sie w pełni sprawny materac dmuchany i ekspras do kawy mikrofalówka elektryczna sokowirówka monitor LCD stary komputer stacjanarny bez dysku i czytnika płyt to wszytsko było w pełni sprawne. Głównie na co dzień przynoszę gazety i makulaturę i kartony tekturowe żeby to gdzieś trzymać. Ręce miałem zawsze napakowane śmieciami to nie myślałem o puszkach. Inni też zbierają puszki takie różne dziady śmietnikowe i czy by nie mieli pretensji że jak ja bym zbierał puszki to oni by mniej puszek zebrali?

r102
komentarz
komentarz

Mieli by pretensje. To znaczy pewnie byś dostał wpi....dol za wtargnięcie na ich obszar łowiecki...

 

Na kilogram aluminium wchodzi tak jak dzisiaj ok 60 puszek /robią je coraz cieńsze tak z 20 lat temu by starczyło 40/ - a cena ok 4 złote za kilogram ???

  • 8 miesięcy później...
waldot
komentarz
komentarz

Jak chcesz zostać wiadomo kim to warto. Inaczej bym z tego zrezygnował.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.