x-kom hosting

Plik .bak - zawsze otwieraj za pomocą...

aSpartaM
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Nie wiem czy jestem na odpowiednim forum i czy wybrałem odpowiedni temat. Jeżeli nie to przepraszam, ale może jakaś dobra duszyczka pomoże.

Otóż po wgraniu do gry modyfikacji można było ustawić bindy pod który klawisz dzieje się dana rzecz.

Trzeba było wtedy otworzyć plik .bak w formie notatnika i zmienić kilka rzeczy. Przy otwieraniu wyskakuje okienko czym chcesz otworzyć daną rzecz. Można zaznaczyć: zawsze tego typu plik otwieraj za pomocą ,,XXXX''. Ja przez przypadek to zaznaczyłem. Teraz nie czyta tych plików, ponieważ nic się w grze nie załącza. I tutaj moje pytanie- 

Jak ustawić, aby komputer pokazywał i czytał plik .bak nie jako plik w notatniku, tylko jako plik .bak

Jeżeli ktoś odpowie i będzie działać to złoty baranek na święta i paciorek :DD

EDIT: Sprawdziłem, bardzo zły dział wybrałem, przepraszam ;(

Caduceus
komentarz
komentarz

Prawym na plik .bak i otwórz za pomocą jakiegoś programu do edycji dźwięku, np. Audacity.
No i zaznacz w trakcie wybierania by był to domyślny program do otwierania plików .bak, powinieneś mieć w menu wyboru "Otwórz za pomocą" kratkę checkboxa do zaznaczenia ptaszkiem by był to domyślny program do obsługi plików z tym rozszerzeniem.
Pozdrawiam!

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.