x-kom hosting

żadne usb nie działa windows 7

stolarzinhoGvD
utworzono
utworzono (edytowane)

witam tak jak w tytule żadne usb w komputerze nie działa , ale może zacznę od początu 

wczoraj czyt.9.04.19 pobrałem win 7 ze strony getintopc ponieważ potrzebuje win7/10 do zainstalowania sterownikow do rx590 wiec zacząłem instalacje windowsa 7 (wczesniej windows 8.1) wszystko przebiegało poprawnie i windows zainstalował się , ale żaden port USB 2.0 ani 3.0 nie działa jedynie podłączyłem klawiaturę z takim okrągłym fioletowym wejściem i działa .

żadne pendrivy,myszki,klawiatury,adaptery wi-fi nie są odczytywane .

Podłączając internet na kabel też nie działał , nie mam napędu DVD więc dla mnie to sytuacja bez wyjścia , ale moze ktos tak kiedys miał i pomoże mi rozwiązać ten problem 

Podzespoły 

r5 2600 

16gb ram balistix sport 

asrock ab350m pro 

karta graficzna ktorej aktualnie uzywam to gt 730 , mam zamiar zainstalować rx 590 

Bardzo proszę o pomoc , pozdrawiam 

*EDIT 1 w biosie klawiatura i myszka podłączane na usb działa bez zarzutu 

Caduceus
komentarz
komentarz

Cześć!
Sterowniki do RX590 tu nic nie dadzą, porty USB są częścią płyty głównej -  to do niej pobierz sterowniki.
Wejdź na stronę Asrock'a i znajdź swój model płyty a potem je zainstaluj, powinno pomóc.
Pozdrawiam!

stolarzinhoGvD
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Caduceus napisał:

Cześć!
Sterowniki do RX590 tu nic nie dadzą, porty USB są częścią płyty głównej -  to do niej pobierz sterowniki.
Wejdź na stronę Asrock'a i znajdź swój model płyty a potem je zainstaluj, powinno pomóc.
Pozdrawiam!

wiem wiem ale chodzi o to ze na windowsa 8.1 nie było sterownikow do karty graficznej wiec pobrałem win7 i zadne usb nie działa a z internetem tez nie moge sie połączyć a dvd nie mam , może ja w poście źle to ująłem 

Caduceus
komentarz
komentarz

No to czekaj - dobrze rozumiem że problem dotyczy tego, że komputer nie łączy się z internetem mimo że powinien?

stolarzinhoGvD
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Caduceus napisał:

No to czekaj - dobrze rozumiem że problem dotyczy tego, że komputer nie łączy się z internetem mimo że powinien?

problem dotyczy tego ze podłączam np. myszkę do usb i swiecą się tylko ledy a myszka nie działa , klawiatura tak samo ale swoją drogą internet nawet na przez kabel podłączany nie działa nawet nie wspominam o adapterze WI-FI

Caduceus
komentarz
komentarz
1 minutę temu, stolarzinhoGvD napisał:

problem dotyczy tego ze podłączam np. myszkę do usb i swiecą się tylko ledy a myszka nie działa , klawiatura tak samo ale swoją drogą internet nawet na przez kabel podłączany nie działa nawet nie wspominam o adapterze WI-FI

No to mamy problem, bo sterowniki można albo pobrać z internetu, albo zainstalować z płytki, albo z instalki z pendrive.
Będzie trzeba chyba jakiś napęd skombinować, choćby używany, choćby pożyczyć od kogoś, ważne żeby na te wgranie sterowników był.

stolarzinhoGvD
komentarz
komentarz
22 minuty temu, Caduceus napisał:

No to mamy problem, bo sterowniki można albo pobrać z internetu, albo zainstalować z płytki, albo z instalki z pendrive.
Będzie trzeba chyba jakiś napęd skombinować, choćby używany, choćby pożyczyć od kogoś, ważne żeby na te wgranie sterowników był.

Wielkie dzięki za pomoc 3maj się 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.