x-kom hosting

Bootowalny USB

lulok7
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie.

 

     Mam problem. Mam wypalonego Windowsa 10 na płytce DVD+R 4,7GB. Potrzebuję nagrać ten sam system na pendrive lecz nie mam pliku .iso z tym systemem. Czy jest jakaś możliwość przenieść instalkę systemu z płytki na USB?

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, lulok7 napisał:

Potrzebuję nagrać ten sam system na pendrive lecz nie mam pliku .iso z

ISO możesz pobrać normalnie ze strony Microsoftu. :)

 

  • Dziękuję 1
szymson888
komentarz
komentarz

Witam,

 

Mam problem który jest dla mnie nie zrozumiały ale może ktoś pomoże..

 

Otóż mam laptopa Dell z windows 10 i chciałem przeinstalować system. Dysk miałem podzielony na 3 partycje (na C: był system a na pozostałych dane) i tak też chciałem żeby pozostało.

Pobrałem ISO Windowsa i utworzyłem pendrive z Windowsem. Uruchomiłem komputer i wystartowałem z pendrive. Doszedłem do momentu wyboru partycji do instalacji windows i od razu zauważyłem że dysk nie jest podzielony na partycje tak jak było, tylko jest jedna partycja o pojemności całego dysku i mało tego jej rozmiar wskazuje na to że jest pusta.

Chciałem uruchomić windows, który był ale teraz teoretycznie go nie ma, w ogóle nie startuje.

 

Nie wiem jak to możliwe ale tak się właśnie stało. Czy mogę coś zrobić, na pozostałych partycjach miałem dane na których mi zależy. Wiem że powinienem je zgrać na dysk zewnętrzny ale robiłem to setki i nie było problemów.

 

Pomóżcie proszę czy mogę to jakoś uratować 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.