x-kom hosting

Problem z Tunerem sat.

gen.zuluz
utworzono
utworzono

Witam mam tuner satelitarny technisat na pci-e aplikacja, która go obsługuję to oryginalne oprogramowanie w/w firmy. System postawiony od podstaw i gdy włączę aplikację i chcę wybrać kanał po 2 s. się samoczynnie zamyka.. wcześniej tego nie było.. 

coś takiego znalazłem w systemie: 

 

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: DVBViewerTE.exe, wersja: 1.0.4.372, sygnatura czasowa: 0x2a425e19

Nazwa modułu powodującego błąd: mch264dec.dll, wersja: 7.5.0.27713, sygnatura czasowa: 0x47f2acf1

Kod wyjątku: 0xc0000005

Przesunięcie błędu: 0x00008657

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x3504

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d4ee979e5cbcb1

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\DVBViewer TE2\DVBViewerTE.exe

Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\MainConcept\DTV Decoder Pro\mch264dec.dll

Identyfikator raportu: e6f25a47-8a1d-4139-a759-52695e14b076

Pełna nazwa pakietu powodującego błąd:

Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd

temat zamykam problem usunięty.. pozdrawiam..

Caduceus
komentarz
komentarz

Witaj! 
Podaj dokładny model tego Tunera. Z tego co widzę na log błędu to na 90% jest coś nie tak albo ze sterownikami do tego urządzenia, albo z jakąś inną aplikacją do obsługi. Do urządzenia była załączona jakaś płytka czy jakikolwiek inny nośnik ze sterownikami?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.