x-kom hosting

program do OC GPU

WolfiK
utworzono
utworzono

ELO :) Mam kartę graficzną palit 7300GT 400/1000 oraz zainstalowany programik riva tuner 2.09. Problem polega na tym, że maxymalnie mogę przesunąć suwak w paremtrze taktowania pamięci na 750mhz (czyli 1500 mhz). Czuję jednak, że spokojnie do testów poszłoby na 1600mhz. Pytanie tylko jakim programem tak podbić zegar? ATItool odpada-mam przykre wspomnienia. Próbowałem kilka wersji Rivy i na nic. Równiez Powerstrip ma zbyt niską maxymalną wartość. Czekam na pomoc :)

Foq66
komentarz
komentarz

Nvidia ntune.

Ghost991
komentarz
komentarz

Najlepszą aplikacją do BEZPIECZNEGO podkręcania są dodatki od Nvidia 93.71 forceware. Znajdziesz ja na stronie producenta karty

WolfiK
komentarz
komentarz

nvidia ntune odpada-potrzebny chipset nforce 2 lub nforce 3. Czekam na dalszą propozycję.

EDIT: chodzi ci ghost o ten panel nvidii, który dodany jest do sterów tak?

Ghost991
komentarz
komentarz

Tak. Zmieniasz potem na "klasyczny panel Nvidia" i tam jest zakładka "częstotliwości taktowania"

Gość
komentarz
komentarz

suwaki się skończyły? jest na to rada: Wejdz w Power User: Linia Overclocking \ Global > Rozwinięcie > Zmiana wartości MaxClockLimit na 100 lub więcej :)

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Chyba masz w karcie podobne do moich pamięci, więc 1600MHz osiągniesz na pewno.

Swoją drogą to dziwne: w mojej Rivie 2.09 suwak kończy się na 1050.

Powyżej wartości, które mam w sygnaturze już występował spadek wyniku w 3dmarku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.