x-kom hosting

Nie wiem włączyć możliwość zmiany mnożnika w kartach graficznych intela

BarToszTosz
utworzono
utworzono

Witam,

Od pewnego czasu muszę się obchodzić bez osobnej karty graficznej. Mniejsza z tym co się stało. Posiadam sprzęt o poszczególnych specyfikacjach specyfikacjach:

Zasilacz: Corsair VS450 450W 80PLUS BOX
Dysk SSD: GOODRAM 240GB 2,5'' SATA SSD Iridium PRO
Nagrywarka DVD:  ASUS DRW-24F1MT(D5) czarny SATA OEM
Procesor: Intel Core i5 Intel i5-6400 (4 rdzenie po 2.7 GHz )
Pyta glowna: ASUS H110M-K
RAM: 2 kostki Kingston 8GB 2133MHz
Obudowa: SilentiumPC Regnum RG2 Pure Black

 

Jako, ze komputera używam głownie do grania w CS: go to chciałbym podkręcić moje podzespoły. Mam dobre chłodzenie, temperatura procesora nie przekracza 55 stopni. Aktualnie w moim procesorze znajduje się zintegrowana karta graficzna intel HD gr. 530. Po standardowym przeglądaniu youtuba natrafiłem na program Intel Extreme Tuning Utility, lecz po uruchomieniu go nie miałem opcji zmiany mnożnika w mojej karcie. Dlaczego tak się dzieje? Nie mam zielonego pojęcia i proszę o pomoc. Na wszelkie wasze pytania postaram się szybko odpowiedzieć. Mam nadzieje, ze uda się rozwiązać mój problem.

Miłego dnia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.