x-kom hosting

Urządzenie umożliwiające korzystanie z monitorów z komputera i MacBooka bez konieczności przepinania

TreVar
utworzono
utworzono

Witam,

 

Poszukuje urządzenie, które umożliwi mi korzystanie z moich monitorów w domu, bez konieczności ciągłego przepinania kabli.

 

Posiadam dwa monitory LG. Jeden ma gniazdo HDMI (nie jestem pewien jak z DisplayPort, ale z tego co pamiętam to nie ma), drugi natomiast tylko DVI i D-Sub. Obecnie obydwa monitory podłączone są do komputera stacjonarnego.

 

Potrzebuje mieć możliwość podłączenia zarówno komputera stacjonarnego i MacBooka do tych monitorów bez konieczności odpinania kabli od komputera i przepinania do laptopa, w przypadku gdy chce z niego korzystać. Potrzebuje urządzenia, które będzie mi to umożliwiało. Jeszcze lepiej jakby była możliwość połączenia z laptopem przez jeden kabel USB-C, ale nie jest to warunek konieczny.

 

Z góry dzięki za wszelkie rady!

Badger20k
komentarz
komentarz

Czyli chciałbyś, żeby monitor de facto przesyłał obraz do macbooka bezprzewodowo bez kabli? Nie da się tak (jest wcześnie, mogłem nie zrozumieć :D )

TreVar
komentarz
komentarz
8 godzin temu, Badger20k napisał:

Czyli chciałbyś, żeby monitor de facto przesyłał obraz do macbooka bezprzewodowo bez kabli? Nie da się tak (jest wcześnie, mogłem nie zrozumieć :D )

 

Chciałbym żeby były kable ale żeby nie było przekładania kabli za każdym razem gdy chce podłączyć lapka do monitorów :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.