x-kom hosting

Błąd systemu podczas rozruchu

ThorusBB
utworzono
utworzono
Witajcie. Podczas uruchamiania się systemu komputer się restartuję. W biosie dysk jest widoczny. Próbowałem rozwiązania z sektorem rozruchowym korzystając z tych dwóch rozwiązań: https://toin.pl/naprawa-uszkodzonego-systemu-windows-xp/?fbclid=IwAR3P4H4U5mgIgAi3gRjcYmM2Q-HW2c9FdpFKQqj1DeOPMQrQGjHBQCxRrJw
 
Jeśli chodzi o pierwszą metodę na siłę dochodzi po wciśnięciu Enter do instalacji na nowo systemu z przymusowym formatowaniem.
Nie ma opcji r - naprawy w ogóle.
 
Przy metodzie drugiej w konsoli efekt mam taki: c:\dir zwraca: "Wystąpił błąd w czasie wyliczania katalogów", c:\cd windows - "...ścieżka lub nazwa... nieprawidłowa" - czyli widzi dysk, ale nic na dysku. Dysk D: - wchodzi do niego, ale przeskakuje na C:\ od razu.
Mogę operować tylko na gołym C:\ - brak katalogów. Na siłę zapisałem nowy sektor rozruchowy poprzez FIXBOOT i pod czystym C: i pod D: bo innej możliwości nie mam i nic to nie dało. (Utworzono "pomyślnie"). Co robić dalej?
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.