x-kom hosting

Problem z pierwszą stroną internetową

Maikeke
utworzono
utworzono

Dobry wieczór, mam problem ze stworzeniem pierwszej strony internetowej.

Postawiłem server na digital ocean i wykupiłem domenę na godaddy.

Do przekierowania tego wszystkiego użyłem cloudflare.
Wszystko byłoby wporządku, tylko że prawidłowa strona włącza się po wpisaniu ip a nie domeny.
Asem nie jestem jeżeli chodzi o hosting itp.

Zwizualizuję wam to.
Wpisuję w wyszukiwarkę domenę np www.przyklad.com pokazuje sie strona godaddy

wpisuje swoje ip 123.123.123

pokazuje sie moja strona.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję 

Anawa
komentarz
komentarz

Upewnij się, że ustawiłeś prawidłowe DNS'y dla domeny.

 

Jeżeli zmieniłeś, to trzeba poczekać (nawet do 48H) na zmiany.

  • 1 miesiąc później...
yazon
komentarz
komentarz

No dobra, a teraz ja mam pytanie odnośnie jakbym chciał, aby ktoś wykonał mi bardzo podobną stronę firmową (podobny układ, podobny szablon tylko w innych kolorach +robocizna) to ile trzeba szykowac pieniedzy na to? Dodatkowo lepiej wybrac freelancera do tego przedsięwzięcia czy jakąs profesjonalna agencje? Z gory dziekuje wszystkim za wskazowki! 

Anawa
komentarz
komentarz

Strona nie wygląda na skomplikowaną, są raptem 2 podstrony, a reszta to linki odsyłające.

 

Co do ceny to temat rzeka, ale na pewno trzeba liczyć ok. 1000 zł +

 

18 godzin temu, yazon napisał:

Dodatkowo lepiej wybrac freelancera do tego przedsięwzięcia czy jakąs profesjonalna agencje?

 

Freelancer powinien być tańszy, ale kwestia znalezienia dobrej osoby. Agencja co do zasady weźmie więcej, ale może być także bardziej doświadczona w tworzeniu stron. Biorąc pod uwagę rodzaj projektu, na twoim miejscu wybrałbym freelancera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.